Kur restauruoti?


Kur restauruoti?

Kazkaip nebuvau to dares… tai reik restavruoti sarnyra… vilniuj kur patartumet… ? Šypsena

lmgtfy.com/?q=sharnyru+restauracijE+wilno

Dariau kazkada ties Verkiu-Kareiviu sankryza. Bbz kiek nuvaziavau jau Nekaltas

kabuki nebuk protingesnis Cha chapats randu ir zinau… sake rimsara lyg neblogai, bet galvoju gal dalywiai kazka konkretaus isbandyto pasakys Šypsenaqwatre > speju apie ta pati snekamm Šypsena

mano visi sarnyrai irgi tik ten vezami buna Šypsena

vel viska sutvarkysiu ir parduosiu Kanda, bet vazinet jau opasno… Liūdnas Cha cha

remonatacije bei restauracije darau KESTAUTO zirniu g. Nekaltas

Man nedera restauracija su automobiliu, turinčiu pretenzijų į prabangą Ne

Rimsara greiciausiai ir buvo. Nu nuvaziavau nezinau, gal 40, gal 50k km, jokiu parkiu kol kas Nekaltas

13 metu afto… nekainuojanti net 20 gabalu cia prabanga? Juokiasicia varguoliavimas atsizvelgiant, kad dar ant pardavimo eis greitu metu… manau sutaupyti keli sitmai litu yra paprasciu paprasciausiai logiski Gerai MirktKabuki > zirniu gatve Gerai visai salila manes, nei grustis iki centro

atsakymas > Kestauto tiesiogiai sarnyru nerestauruoja… t.y. veza i Rimsara Juokiasi uz papildomus dolerius Šypsena

Zmogus artimas imperatoriui restaururins sarnyrus? Baisus tai jau tikrai nekas tevynej… Nežinau

vezha Taip pamirshou pasakyt

tai gi evakuojasi visi Cha cha

kabuki-KESTAUTO-savininkas ne jaunas bahuriukas,neaukstas toks,su x5,boingu vazinejo? Šypsena

RM Taip Kestas, dar slyva turi Mirkt

Pzdc visai Baisus

važiuosiu ir aš šian patikrint šarnyrus,kažkas dain0ja šoferio pusei.

rimsara paskutiniu metu pradejo chalturint ir babkes uz ora imt