Kur rasti fainą vietelę Lietuvoj pailsėti vienam?

Kur rasti fainą vietelę Lietuvoj pailsėti vienam?

atsibodo visi tusai, kartais tiesiog norisi pabuti vienai, bet kur vilniuj gyvenant tu gali dingti visi pazystami, net uzknisa, gal kas nors zinot kur dingti?

vazuok i labanoro giria Cha cha ten tikrai nesuras taves, jei suras tai atsitiktinai… Kas tau ? depresija?

moletu rajonas, balninku miestelis… labai ramu, grazu, romantiska…
galima pasistatyti palapine, ar pas gerus zmogelius pasiprasyti…
relaxas garantuotas! Šypsena

man ir taip bunaCha cha tokiais atvejais negyvenamos salos norisi su saule ir palmeme + baltu baltu kaip sniegas smrliu…Taip

bet deja…Nežinau

Man tai patinka Druskininkai. Miestelis mazas, ramus ir liabai jaukus. tau tenturetu patikti, gali rezervuoti koki kambari, daugiau informacijos http://www.druskininkai.lt

Bakst pirstu i zemelapi - ir vaziuoji. Tikrai atrasi ka nors grazaus ir ramaus ir siaip gero.TaipMirkt

TaipTaip, arba susikrauni kupriniuka ir eini i gelezinkelio stoti, perki bilieta i pirma pasitaikiusi traukiniMirktbandziau taip vien karta bet kaip tik gal pora val jokio traukio nebuvo, tai neishdege…
O shiaip tai tokiu atveju ash vaziuochiau i Dzukija, kur nors prie Ulos…i Zervynas…echhhhhhGerai

…atsistoji ant kelio, istiesi ranka, sedi i pirma sustojusia masina ir keliauji i kokia ramia vieta…

gali i tokia ramia vieta niukeliaut … kur uz ja ramesniu jau nebuna
Cha chaNekaltasCha cha

Ple! Ash norejau rashyti ZervynasLaimingas Yo, tenais labai gerai, man irgi labai patiko, dalykas - mishkai, Ula, baidares, pirtis, lauzhas vakare ir t.t. Tenais tikrai yra ta vieta, kur galima teisingai ir labai neblogai relaksuotis…

Sandeliuke Taip Cha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

tai gal ten daznai poilsiauji?Cha cha

turbut sandeliukas viena isradingiausiu vietu…chebra aciu uz patarimus pasinbaudosiu…tikiyuosi ir depresija praeis…

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

na chebra jus ir pavarot man is vilnius grustis kur nors…nors vienu patarimu vakar pasinaudojau,sedau i pirma pasitaikiusi traukini ir…vakare atsiduriau kitam lietuvos gale kazkokiam kaime…nieko visai faina buvo…

Uzsidaryk i tualeta Cha cha

bandziau kazkada…nbepadeda

vaziuok pas maneCha cha cia ramu kaip baznyciojCha cha
tavo ramybe trikdytu nebent juoda kateTūsas

tai kur saulute esi, atvaziuosiu