Kur rasti als 120 win2000/xp DRIVER

Kur rasti als 120 win2000/xp DRIVER

IS kur parsisiusti sound card als 120 win2000/xp DRIVERius

hellp

Paimtas i burna ir sukramtytas linkas:

http://www2.driverguide.com/cgi/download.cgi?uploads16/11937/als120w2k.exe

hashe

jo jo Cha cha

shiaip paspaudziu ant to linko ir nieo netempiea nerodo kad ka nors puchia kaip chia yra?

shiaip karochia parsitempiau tuos driverius bet xp ismeta erora kazkoki nx

A la Hashe: paimtas i burna ir sukramtytas linkas
http://eicus.com/?Dos=drivers%20ALS120&mas=0

PS Ar taip sunku pasukti smegenis su paieška, kad ir su Google?

karochia jau susiradu bet ne su google nes google *****

truputis patikslinimas vietos, keliolika kilometu nuo Klaipedos link Sernu, prie majoru sodybos Cha cha

kaip grazu!! Niam niam

Gerai

nerealiaj Myliu

Quest2K > pamirsau esmini dalyka- jei objektyvo priekis sukiojasi, kai sukiosi filtra, nuolat gadinsi fokusavima. Tada gali kilti nepatogumu. Taip manau.

o dar kur nors galima rusisku filtru gaut? Gal kokiam turgelyje, bet… baisu pirkt is ten

8 rekomenduoju

aisku… dekui

Galima ir du filtrus iskart uzsukti, bet derinys su UV ko gero neturi prasmes. Ant plataus kampo ir didesnes skyles ko gero kiek temdytu kampus. Taip, nustacius poliarizacini ir perfokusavus, jis biski nusisuks ir reikes koreguoti. nebandziau, bet numanau- ji fokusavimo metu galima prilaikyti, kad nenusisuktu (jo remelis dvigubas, priekine dalis sukiojasi laisvai).

o jei pas mane sukiojas priekine linze kaip bus? EOS 300D kitinis objektyvas. be to kiek zinau jis iskart ir UV filtras tai ka man mano UV kuri jau turiu nebereiks?

Galima ir rankoj laikyti, pats retkarciais taip su muilinycia darau ŠypsenaFiltras brangus, naujas nuo kazkur 80… iki keliu simtu, bet as turiu sena rusiska uz 15 kazkur pirkes, tik man pasiseke- rusiski kone visi buvo kiek zalsvi (nespalvotai foto tai netgi geriau), o mano be pastebimo atspalvio.

Kiek kainuoja tox filtras. Kiek maciau naudoja tai taip, prideda stikliuka pre objektyvo ir gerai. Nes ant mano S1 nelabai yra kur uzsukti.