kur praleist sawajtagaly?

kur praleist sawajtagaly? Tūsas

jezau,agne,tu baik karta su tom temom! kas tawe cia apsedo?? Juokiasii diena po penkias temas!!! Cha cha(as nepiktybiskai… Cha cha)

Gal zmogus nori tasku pasirinkt Šypsena

PRIE KNYGU! nes pirmadieni bandomasis egzas Pavargęs Apakęs Žliumbia

baną tau

o labas CHiuCHe! kas gero? tajgi tau rimmela egzas, o man ne tajp kad galiu pramogauti… Tūsas

_ Indris ,na gerai,zinoma,prasu,bet jau biski juokinga… Cha chaagnyte,nesupyk,as tawe tik perspeju… Taip Juokiasi Cha cha_

Nyk kuo toliau iš čia savaitgalį ir neberįšk Pavargęs

o koki rasot bandomaji?

_ grifka ,na nelabai kas naujo…o kas pas tawe gero? Cha cha_

Rasom lietuviu!!! Apakęso ka ir tu rasysi?

nori bonano?;]

aj nieko wisx tas pats… siande wel wisi giria kad man l.tinka grifka… jau uzkniso… siandien per giesha rasem zemelapy ir liko tik puse klases… ash sedejau su egle.a , o iewa sedejo salia mokytojos o mokytoja ievai tyliai pasakinejo kur kas yra Juokiasi o mes su egle wiska girdejom ir kad zwengiam abidwi ir negalim sustot pasiziurim wiena y kita ir wel zwengiam Juokiasi abidwi net raudonos pasidarem ish to juoko Tūsas

sestadieni negyvaj pasitusyk,pasitasyk.o sekmadieni liulio…arba atvirksciiai Cha cha Girtas

Pas padrūžkę,nes pas ją nieko namuose nebus,tai… Tūsas Taurė Cha cha

eee…tipo juoko priepolis?.. Juokiasijo jo…man ir taip buna…pwz:kaip dabar Juokiasi Juokiasiwienu zodziu…suweliau dabar… Cha chao tai ka,puse klases runaway?.. Nekaltas Cha cha

jo, paskui kerza ir gabre a. pagawo ir atwede aukletoja… taj wat… dar ten nemazai nebuwo… bet jau kjap per giesos pamoka buwo juokinga taj siaubas Juokiasi … o siaip siandien kazkaip per rusu marijai uzsiminiau apie tawe taj ji wel pasake kad Jurga eina sikt…

oj…jau nebegaliu…asaros jau bega… Juokiasi Juokiasikas cia tai marijai uzejo…blyn,“eina sikt”…ale sugalwok tu man!! Juokiasi Juokiasi na ka,dabar ir as taip jai…nesuprantu,ko ji taip?..juk as jai nieko nepadariau… nu matyt mergytai “einasikimo” priepolis… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

eikit iš čia. tam privatai skirti.

_ Love*Angel ,mes tau trugdom?a? Cha chaman rodos wisai netrugdom…_