Kur panos pirmiausia ziuri pamaciusios bachura?

Kur panos pirmiausia ziuri pamaciusios bachura?

?

i akis Šypsena jos daug pasako Šypsena

Į bendrą išvaizdą: rūbus, plaukuoseną

o ka tos akys pasako ?ir kokios jos turetu buti?

Niu…pirmiausia nuzvelgiu visa kuno sudejima,o paskui pasiziuriu i veida ir t.t.

nu nu kur kas dar ziuri?
Aš nekaltas

kakzur skaiciau, kad i uzpakaliu labai ziuro… Cha cha Cha cha Cha cha

aplamai i visa isvaizda,kuno sudejima,po to uzkliuna pokalbio manieros ir kita veiksmai ir t.t Aš nekaltas

o paskui is naujo ziuri?Cha cha

I kysenes gyli, i pinigines storiCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
Bendras vaizdas Bankomatas su vibratoriuŠypsena

I sukuosena - drabuzius - batus Mirkt jie daug ka sako apie zmogu… jei jis rupestingai ir tvarkingai apsirenges, turetu buti toks ir gyvenime Mirkt

Geras klausimas… Nuo sio ryto as pasakysiu - i dantis! Bo ryta vaziuodama pamaciau viena porele, vaikinas gana isvaizdus, taciau mergina…visiskai netikusi, pamaniau - kaip tai? Ir vienu momentu jie nusijuoke…pamaciau to vaikino dantis, tiksliau ju likucius ir pamaniau, kad kaip sakoma, dantys isties yra vizitine kortele… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

…ispradziu i akis…tada i lupas…o GALIAUSIAI i rankas…Apakęs taip taip i rankas…net nezinau kodel,bet man svarbu kaip atrodo vaikino rankos…Aš nekaltas Šypsena

kokius papuosalus nesuoja. kiek karatu brilianto ziedas, ar laikrodziai ROLEX?Cha chaCha chaCha chaCha cha

to ramaskele> tai gi biski ir i ateiti galvoji! tau matau yra skirtumas kokios rankytes tave ciupines…Cha chaCha chaCha chaGėlės

Cha cha

…kaip pirstu i aky…Cha cha Cha cha

į batus, paskui i tvarkinguma, pvz nagu ilgi,juodas panages Šypsena)

Jooo, batai irgi laaaabai svarbus kriterijus.