kur kaune


kur kaune

kokia krautuve parekomenduokit skalbimo masinu detaliu

15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/neitiketin as-mercedes-savininko-kruvinas-ispuolis-pries-kita-vairuotoja-vilniaus -centre-59-162825normalu Gerai

ziauroka,bet is tikro gali sunervuot jei asilas pasistate salia,ir trenke su durim,ir toliau kuiciasi kaip niekur nieko,bent atsiprasyt galetu ar ka,aisku nezinia kaip ten is tikro kas buvo

keista, kad ne bnv Apakęs

ir keista ,kad visa tai ivyko ne Kaune Cha cha

briedas, net jei ir kabintu toki dalyka daryt,tai… Kvankt? be to,labai abejoju ar uzkabino. matai, gi ''ejo pro sali (atviras dureles) ir netyciom uzkabino Juokiasi Gerai aisku,ne kuriems bangos keliu dievams tai cia autoritetingas poelgis

krc man detales reik,ei

*kekšė* asilas merso vadyla mudakas

ziurint kokios detales tau reik. Gali paieskot Lemonoi.

bl bl graudu ziuret kokiu zmoniu lietuvelei yra. Tuoj mustis, saudytis. Kvankt?

geda uz tokius, galejo iskart toki patvarkyt suski kas Nekaltas

merso vadyla viska gerai padare Gerai

bl katik paskaiciau straipsni, reikejo sudauzyt ta snargli su mersu.

butent kad reikejo dauzt snargli Gerai Taip bl kaip nekenciu turtingu teveliu debilu snargliu… Piktas butu mano valia tai visus tokius prie sienos ir susiut is ak47… Gerai Girtas

VILNIUS Juokiasi

is ko jus iskart sprendziat kad jis turtingu teveliu sunus?turtingu teveliu sunus taip nesielgtu manau…ir siaip nereik pult kaltint,aisku butu mano mersas ir toks asilas trenktu i ji durim ir toliau ilindes kustuisi nepasakes nei atsiprasau tai supykciau ir as

rinkuskiu gamykloje backa alaus 100lt 3 kibiru, dziaukites kol dar vasara.

kad kiek isskaiciau straipsni tai nenudauze o tik per arti pasistate ir bijo kad nudauzys.

jei taip tai aisku durnas,o bet taciau jeigu,bbz kaip ten buvo,dabar tie kas liko nekalti aisku aiskina savo,bet gal buvo koks apsizodziavimas pries tai ar kazkas panasaus iki ko ir privede ta neuzauga dzeki cana Cha cha