Kur Kaune gerai virina duslintuvus?

Kur Kaune gerai virina duslintuvus?

Nu ir kaina kad normali butu!!!

Žaibo 19, ant milikoniu kalno. Ten gerai vyrukai dirba ir neplesia daug.

dekuiTaip

jei nedaug darb - kokybiskai ji man atliko jonavos gatvej, prie varniu tilto Walkeris. jei daug darbo - brangiai kainuos, nes pas juos uz kokybe moket reikia. garantija duoda. teko pasinaudot. dirba be problemu.

Pas juos kosmines kainos.
Yra geresniu vietu kur gerai dar.

Alesote ,vaziuojant link Garliavos Veiveriu g-veje uz sviesoforo , po kaire puse yra dvieju aukstu rudas medinis namas , ten virukai irgi neblogai dirba .Yra reklama , kitoje puseje gatves statybos.

Dar vienas , bet irgi Aleksote .Paiskambink siuo nr. ir susitarsit , jis net labai nebrangininkas .Vardas Kestutis tel.nr.867547604

stepono ir gireno 14 rusy Taip

Jeigu vaziuosi i Alexota kur rase O zmogutis - nepalik masinos jiems arba pasakyk is karto - rasiu purvina salona - plausi. Jie sukos buvo su savo tepalinom specofkem i mano auto isede. Bl… palikau as 290 ten uz atnaujinima nuo kelniu iki galinio bakelio - tai gal ir normaliai, bet kai atradau, kad tie atmatos sedejo mano masinoj su savo *****ais drabuziais - susiparinau Kanda Siaip dirba jie neblogai, tik va isaiskinau, kodel jiems gali nuo manes nuvaziaves per kalpoka trinkteleti, jeigu ten taisysies.

Aciu kad perspejai .As pats buvau ten kelis kartus ,tai pats auto varinejau ,uztai ir nezinojau tokiu dalyku.Labas

Elektrenu g uz senuku waziuojant po desine garazuos.Ten gerai daro!Kitur kai padarydawo,wel po men tekdawo waryt,o kai jie sutaise,ner problemu!

Aleksote,pravaziavus mesos kombinata,uz jutos suki i kaire,ten pavaziuoji kokia 100m suki i desine,ir po desine puse i kiema,ten gal ir reklama yra.Tikrai gerai daro.

va sitie tai tikrai gerai, dirba. ne karta variau ten auto ir greitai/kokybiskai ir nebrangiai.

ne vienas pazystamas ten irgi varo, tai nusiskundimu nesu girdejes

Prie Varniu tilto Jonavos gatveje,jie tik dusliais ir uzsiima,gerai ismano savo darba Šypsena