Kur kas stosite? Kokia tvarka ką rašysite?

O seip… pati kur stosi, jej ne paslaptis?? Nekaltas

MYROnas:
F100 tai i kokius(-i) univerus(-a)? Šypsena

pati ta pati rasysiu. bet seip is tikro nelogiska, nes jei i kmu neistosi tai ir i vilniu neistosi Cha cha nebent esi tikra kad istosi i kmu, nes tai logiskiau skamba ir yra lengviau :] o ta antra tai seip sau tada rasai :]

as jau istojau i kmu medicina… ;]

Cha cha seip tai is tikro ir man dbr nelogiska atrodytu… BET… niekur neparasyta, kad siemet balai i kmu bus zemesni nei i vu. o taip sakant… atsarga gedos nedaro. DrovusNekaltas

Tai ka, Rutele… Galbut busim koleges… Mirkt ApkabinimasLabas

Sveikinu!! Gerai Tikiuos ir mums pasiseks… Cha chaTaip

pasiseksŠypsena tik nepatingekit. ir gerai pagalvokit ar tikrai to norit. nes aukoti ir aukotis reikes.

Man nebaisu, eikit visi į LKA Cha cha. Tik didesis konkursas, įdomiau stot bus.

Del tu kolegiu… Šypsena pirmiausia tai busit konkurentes, o tik poto koleges gal Šypsena

Na,įdomu,kokios pasirinkimų tendencijos yra šiemet… Aš tai įstojau į
okeanografiją ir hidrologiją KU ir dabar jau esu labiau nei laimingasLaimingas Yra ir bus nemažai įdomių dalykų…

mažytis pastebėjimas: neverta rašyti kultūros vadybos po kultūros istorijos ir antropologijos, nes į antropologiją daug mažesnis konkursas, taigi įstosit į ją, jei tik pakankamai balų turėsit, o jei neįstosit, tai į kultūros vadyba tuo labiau.

tikiuosi supratot, ką norėjau pasakytiŠypsena

rasykit VU Verslo informacijos vadyba, cia labai fainaŠypsena

o kas ten faino? ko mokotes? ir ka veliau galima veikt?

nu ka galima veikt cia sunkiausias klausimas…Cha cha sunku pasakytiCha cha

Na… hmz… ne visai sutikciau su tavim… Kazkaip nlb vertinu medikus, kurie tarpusavy visu pirma yra konkurentai, o tik po to kolegos. Galbut altruistinis cia poziuris, bet kitaip neisivaizduoju gero mediku darbo…

parasykit kur kas stosit, gal kokiu minciu paduosit,parasyukit kokia tvarka kokias specialybes rasysit ir siaip kur norit?
siaip as tai pirmu numeriu rasysiu informologija, nes matiekos nereik, o jei ten neistosiu, tai varysiu i vgtu energetikaCha cha

Seip net nezinau ar verta bandyti stoti i vilniu (VGTU VU) nes istoti shansu mazai, mokytis labai sunku, dideles islaidos. Bet bijau kad panevezio KTU aukstasis (transporto inzinerijos) diplomas bus sh… vertas… tai ir metausi… Nekaltas liudna

tai tu is panevezio? tai o kur siaip traukia?

Tokia tema jau buvo… Šypsena

prasyma jau nunesiauNekaltas

  1. viesasis administravimas LTU
  2. zurnalistika VU
  3. prancuzu filologija VU
    Nekaltas