Kur kas stosite? Kokia tvarka ką rašysite?

Kur kas stosite? Kokia tvarka ką rašysite?

Na tai kas šiemiet kur planuoja? Šypsena

nepradek dar kaledoms nepraejus apie tas nesamones kalbet. Dar pagyvenkim ramiai kelis menesius…

nu nezinau, noreciau logiškai surasyt, bet manau kad gal nelabai pavyks Cha cha

  1. Medicina (VU) - nes istot sunkiau
  2. Medicina (KMU) - nes istot lengviau nei i VU
  3. Farmacija (KMU) - nes VU nera Cha cha
  4. Molekulinė biologija (VU) - kažką parašyt reiks kad 6ios butu
  5. Kinezetarapija (KMU) - nors šeip nenoiu
  6. Biologija (VU) - jei ka toliau genetika rinkciaus, bet irgi nelabai noriu Nekaltas

Kam rašyti tokias vietas, į kurias įstoti nenorima?

tam kad noriu i tris vietas, o rasyt galima 2 6 ir tt. :}

Aš pvz tik į VU ekonomiką norėjau, bet šiek tiek su egzaminais susimoviau, todėl teko vadybą ten pat rašyt. (nors dabar visai patenkinta esu)

[quote]Kažkaip vis dar tom nuotaikom gyvenu ir užeinu pasiskaityt, ką šių metų abiturientai kalba Cha cha
[/quote]

Matai, iš esmės ne aš pradėjau, man tai neaktualu, bo esu antram kurse. Tiesiog vienas pilietis labai bijo: jei jis paklaus temoje, kuri sukurta 2003 metais, jam niekas neatsakys Liūdnas
Juokiasi Tai aš jam padėjau Mirkt

Nu bet vadybos irgi nerašei iš lempos, jei rašei, vadinasi, įsivaizdavai ten save ir bent minimaliai norėjai. Aš taip paklausiau tiesiog dėl to, kad yra pažįstamų, kurie prirašę visokių nenorimų specialybių įstojo, o poto ilgai verkė, kaip jiems ten nepatinka ir kaip jie ten nenorėjo. Aš irgi rašiau daug specialybių. Labai daug. Bet į visas BENT ŠIEK TIEK norėjau Mirkt

Neįsivaizduoju…

Aš buvau prirašius visokių nesamonių, kai pirmą kartą stojau, bet po metų perstojau ir viskas gerai, jau buvau geriau apgalvojus, peržiūrėjus studijų programas, pasiklausius atsiliepimų ir pan. , kad nebūtų kaip pirmą kartą Šypsena

rasiau specialybe i kuria logiskai istot nebuvo galima - istojau. bandyt butina.

Rutaaa, je stosi i biologija VU, i genetika magistre nepereisi… tik stodama i molekukline bio galesi rinktis genetika

man atsitiko kaip serkei… Drovus

kazkaip visus labai ,ziu, ant skaiciuku uznese?..
kur musu miaiaiaianinikai, kai taip tai banga visu tuo ala mianishku sudu uzhkishta…

pati tai i laivu energetiniu ireginiu eksplotacija
arba
i
urugvaju.

turiu klausimeli.ar stojant butinai reikia tuos “mokomuosius dalykus” mokytis A lygiu? ???

Na o ahs bandysiu:

  1. Kulturos istorija ir antropologija (VU)
  2. Rekreacija ir turizmas (KU)
    3.Kulturos vadyba (VU)
    4.Viesasis Administravimas (MRU)
    5.Anglu filologija (VU)

na o toliau pareis… visokios filologijos su ivairiompakraipom KUCha chaDD

Reikės tuos dalykus A lygiu mokytis, kurių reikia stojant…

Būsiu pirmoji moteris santechnikė arba šaltkalvė-suvirintojaKatė Na, o jei reikia dėl statistikos tai maždaug taip :
1.Žurnalistika [VU]
2.Žurnalistika [VU] [N]
3.Kultūros istorija ir Antropologija [VU]
4.Kultūros Vadyba [VU] [Kaune]
5.Viešasis administravimas [MRU]
6,7,8,9 Begalė teisių [MRU][Nes pagal egzaminus tinka ir nemirčiau iš nuobodulio ;] ]
10.Istorija[VU]
O toliau jau kolegijose reklamos vadybos ir teisės Be be be Amen.Cha cha

na mano busimas pasirinkimas ( nebent tragisko kazkas yvyktu su egzais
1.VU ekonomika ( zinau kad ten ***** bet lt alternatyvu PIGESNiu nematau)
2.VU finansu ir draudimo matematika
3.ISM ekonomika ( noriu ten labai tik truputi kaina nervina ;( )
4.MRU finansu ekonomika
5.KTU ekonomika
6.VU vadyba
7.ISM vadyba

kazkas panasaus na aisku laukiam egzu Šypsena Mirkt