Kur dingo taisykles?

ubagss, o as tau gal 10 kart kartoju - nera matymo tik i viena puse, kokiu man sriftu parasyt, kad suprastum? Cha chaTaciau siuo atveju, sugrojo TIK asmeniskumas, buvo perlenktos visos lazdos ir nusizengta daugiau nei pusei viesai patvirtintu ir visiem kitiem galiojanciu taisykliu MirktMan gaila, jei nesugebi to pripazint.

tada parasyk apie save Cha cha

ubagass, as dar syk sakau - pries tave nieko neturiu Ne bet panasu, kad pac nori “advokataut” tam kuris daro bezpredelus ir uz knopkiu slepias

as, siaip, uz teisybe Taip visuose klausimuose Taip

ubagss`ai, ka man apie save rasyt? Šypsenarasyt, kad esu “kandis” ant ABangos su “astriu” liezuviu neretai pertraukiantis kvailu klausimu davejus ar rasyt, kad niekada neesu issiuntinejas nh, apseres pimpalais, izeidinejas giminaicius, zmonas ir kitaip koneveikias zmones? Cha cha

^a niekur ner cia teisybes Cha cha Ufff va nuo cia ir reik pradet… ta ir bandau visaip cia per kelias dienas tiek viesai, tiek pm… nenori tu girdet, nematai saves, kad ir ka besakyciau Liūdnas

ubagss, tai, kaip ner? taigi sakiai parasyt apie save, tai, kaip yra taip ir parasiau (virsuj), bet po zodelio “ar” pats zinai kam tekstas skirtas MirktAs save ne tik matau, maciau, bet ir pats “kuriai” ta ivaizdi, taip, kad nereikia cia man lia lia Liežuvis Cha cha

Ar tikrai ? tai kodel nematai kas parasyta?

na gerai, vel psikaluogijos pradziamokslis, daba jau abiems… tas, kas mato vien neigiamybes, blogumus, piktumus ir tt., bet absoliuciai negeba tam visam priespastatyt linksniuojamo zmogo teigiamybiu, geru darbu ir pan. , tuo paciu is to paties isplaukiancio, kas mato save tik per rozinius akinius, bet paklaustas negali ivardint savu bloguju navarotu- nu sds tada viskas, tolko a nei jokio ner ir neimanomas a ne joks normalus pasiekimas. tas, kas asmeniskai del asmeniskumu pradeda dengtis neva uz dauguma dalyviu ir pan., - bbs, nes, kaip bebutu tiek dr, tiek as, morderai ab, tad, negi manot, jei jau taip ir tiek blogai su tuo dr’u ar su manim, ab dalyviai anksciau ar veliau nesukiltu ir nebutu kaip kad esa buve tokiu atveju ne karta?.. gal suprasit Nekaltas

kaaaaaaa cia parasiai? perskaitysiu dar du kartus ir atrasysiu

tu cia is tuscio i kiaura pilstai pilstai… nors i visus tavo teiginius jau atsakyta ir ne po viena karta. Ir apie saves matyma ir apie saves vertinima ir t.t.t.t.t. Jau vemt vercia kai reikia kartotis. Nesugebi pripazint (kalbu apie save, ne apie dauguma, visus ar kitus), kad lazda perlenkta su viskuo ir cia yra tavo, ne visos AB, ne mano ar dar kazkokiu kitu zmoniu beda. O kalbant apie paskutinius tavo zodzius, vel N`taji karta pasikartosiu, niekas ir nesako, kad tu ar dr esat belenkoks blogis ant AB ir nesugebat ar nesusitvarkot su savo darbu, kalbant apskritai, BET kartoju jau bbz kelinta karta, siuo atveju perlenkta lazda, valdo asmeniskumas ir nukentejusys vienas. Taip nebus. Taskas, is mano puses diskusija baigta, yra klausimu skaitykites teksta ir postus kuriuos jau surasiau. fsio dw edita, Kas del “sukilimu”, tu perziurek temas kurios buvo kurtos ant AB, temas kurios kurtos cia ant Moderatoriu ir foto kurios yra cia ant Moderatoriu, tau mazai “liaudies” sukilimu? Cha cha

kaip bebutu, nesupratai ka auksciau parasiau Nežinau

^ pkj ir jau nebesigilinsiu… uztai esu tikras ir gerai suprates tai ka as parasiau Mirkt

jei ne patinka moderavimas nereikia skustis moderatoriu klube(cia neskaito niekas)reikia iskarto bangos administratoriams rasyti banga.lt/lt/2user.show/118258-=%282670955758 ir sie du balandeliai leks kaip sampano kamsciai

kas sukils, kai tie kuriu nuomone drududu nepatinka bane sedi ? JuokiasiOk AB viskas puiku, moderatoriai puikus, klubas labai lankomas Gerai su tuo ir sveikinu Apkabinimas

tada kas tie keli simtai nicku, kurie kasdien rasalioja forume? Cha cha

siknalaiziai kas kas… lapnoja sokolada i takta bele kad bano negaut Kietas

keli simtai nicku Juokiasi mes gal apie skirtingus AB kalbam ??? Nekaltas

Vycia®>> o tai nezinojai kad ir nibiru planetoj yra AB (na cia tas daiGtas apie kuri ubagas kliedi) Cha cha

nu nebent nibiru planetoj " keli simtai nicku kasdien rasalioje forume" Juokiasi