Kur dingo taisykles?

nuo ko as turejau atsigauti? Juokiasi

ubagss, as pries tave nieko neturiu Ne(nebent kad i pm galetum atsakyt), be ir be taves AB yra vienas Kvankt? kuris megsta visus “trolint”, bet pac yra didziausias Bangos trolis pasislepes uz knopkiu…

vycia, kodel pats buves morderu,emiesi spresti subjektyviai apie kazka, kur neturi objektyvios nuomones, nes, elementariai zvejai tavo ‘namai’, o ne ab?

ubagss, va cia tai jau nusisnekejai stipriai , bet nesileisiu as i diskusijas, nes beviltiska…

na,tai kokie faktai be argumentu apie ‘nusisnekejai stipriai’? koks tikslas tada ka tau rasyt? cia jau gaunas oro gadinimas po vandeniu Cha cha burbulai kyla,o tolko 0 Cha cha

nu px, biskeli padiskutuosiu, nors kaip ir beviltiskas reikalas - stoji uz drududuti kaip siena Juokiasitai va, kazkada pasijuokiau is drududucio pezalioniu apie tai kad visi vakaruose tupi ir t.t. ir pan. anam labai nepatiko, prasidejo asmeniniai izeidinejimai, atejo i ZK pradejo floodint . gavo bana, pradejo “robikas69” (ar kazkas pan) klonu floodint apie tinklus,zvejyba elektra, ant manes stumt… zodziu kaip jis labai megsta sakyt “trolint”. klonas aisku irgi bana gavo, kadangi negalejo kelt foto tiesiogiai i ZK pradejo kelt i AB uotraukas ir perkelinet i Zveju galerijas + permetinet groovy nuotraukas. mano komentarus AB kiek surado visus istryne, parasiau komentara po jo foto - gavau bana bbz uz ka ir bbz iki kada. TAI CIA NE DIDZIAUSIAS BANGOS TROLIS PO KNOPKEM PASISLEPES ??? !!! O ab as senai skaitydavau, ir nereik aiskint apie objektyvuma, nes kas per meshlynas AB likes tik aklas nepastebetu

robikas, siaip, tai toks sargelis, bludinantis po visa banga Nekaltas as nestoju kaip siena ar grindys uz nieka Ne tu sprendi pagal dr’o vienokias ar kitokias dalyvacijas virtualybej, o man, taip pat ir didziajai daugumai ab dalyviu, egzistuoja ne tik virtualybe, bet labai daug ir realybes Mirkt per 10+m visais laikais, visada budavo zmoniu,kuriems ‘ab mires’, ab-sdu kruva palikus’, ‘ab nusivaziavo’, ‘ab- meslynas’ ir tt ir pan., bet, deja, visais laikais per visas krizes ab gyvavo lygiai taip pat vienodai, tai yra didziausias lankomumas, daugiausia nariu, skaitovu, dalyviu, daugiausia veiklos realios ir tt ir pan. (aisku, isskyrus porso siautejima darant is klubo archyva) Ufff tad… bet taip pat visais laikais, visada budavo ir yra troliu, aCilupeliu, klavu kauboju, piktybiniu fryku, savo nepritapima niekur bandydami paverst kitu kaltemis… tad gal pasirink kur link tu nori nueit Mirkt asmeninius nesutarimus reik spresti asmeniskai, nekisant kitu zmoniu, nesidengiant skambiom frazem apie visuma, tiesiog, visada galima rast kompromisa bet kam, tik noro ir sveiko proto deka, o ne kazkokiom ambicijom su stilium ‘as tau, tu man’ Cha cha asmeniskai as netikiu, kad dr uzsiimineja tokiom pievom kaip kad parasei, bet as jo neganau ir, aplamai jusu asmeniniai kivircai yra asmeniniai, o ne visuomeniniai Mirkt

[banga.lt/lt/2user.show/153712-=(2800812680](http://www.banga.lt/lt/2user.show/153712-=(2800812680) drududucio klonas: buvo “Robikas69” dabar “Konklava” - drududud klonas 100%.

paklausk pas pati MirktO kodel uz jo asmenines ambicijas as uzbanintas AB ?

gal todel, kad uz asmenines ambicijas anas yra uzbanintas zvejukuose? Cha cha

sakiau, kad stoji siena ir beviltiska diskutuot. as tau juodu ant balto prasiau kaip buvo, o tu vel ta pati… px , issibaninkit visus kurie neatitinka AB “jialyto” reikalavimu ir gyvuokit su “didziausiu lankomumu” Juokiasi

galiu ir atsigult Taip Cha cha o bet taciau, kur ta konstruktyvi diskusija, kai pst pst ir vel ‘jus’, ‘jialytas’ ir tt ir pan.? Cha cha

o bet taciau, kokia gali but su tavim diskusija kai as tau aiskiai parasiau uz ka drududu banas ZK, o tu “asmeniskai as netikiu, kad dr uzsiimineja tokiom pievom kaip kad parasei” ir “gal todel, kad uz asmenines ambicijas anas yra uzbanintas zvejukuose?” o kaip , jeigu ne “jelytu” pavadint tuos kurie varo AB matam ir klesti - niekas ju nebanina ?

ubagss, tu teisingai sakai… visiskai teisingai, bet isiklausyk i savo zodzius: “asmeninius nesutarimus reik spresti asmeniskai” BUTENT, jei yra asmeniniai nesutarimai, reikia sprest asmeniskai… o paziurek kas dabar su manim? Is sitorijos su Vycia suprantu , kad tas pats… perziurejus moderu klubo galerija, ne viena randu toki “nuskriaustaji” ir visur kur bepazvelgsi dominuoja “dr002”… tai gal atejo laikas truputi pagalvot, kad VISGI gal ne is oro visa tai vyksta? Ir viena karta reiktu asmeniskumus palikt kazkur kiseneje arba bent PM lygyje? Neverkslenu, o tik noriu “ilyst” i diskusija Cha chaedita. Jei bus paliesta tema apie ABangos ivaizdi, moderatoriu ivaizdi, kalbesim i vienus vartus, tad gal net nereik? Mirkt

nu, tai kodel asmeniskumus keliat i viesuma, o nesprendziat per pm? Cha cha qrmis, jei daba ieskosi kiekvieno pries pasisakymo ir visi tokie tau bus nauji draugai a la uztarejai… cia jau zemiau nei zema Taip vycia, kur palikai savas ‘gerasias mordaracijas’? Cha cha as isivaizduoju, kad garsiai piktintis garsiais zodziais gali svariai tie, kurie patys vienaip ar kitaip nesusidirbe nuo savo ‘darbu’, tad… o kodel tu nebe moderas? Nekaltas

as susidirbes? Juokiasi zinok ZK turi but moderuojamas ne tik pagal buvusias bites taisykles bet ir pagal Megejiskas Zukles Taisykles, taip kad geriau patyletum situo klausimu, nes AB pasigirt kad pvz. mieste praleke 140km/h tai prestizo reikalas Juokiasio nemuoderuoju nes atsistatydinau, kaip ir KasNors kaip ir Wialnias. Man asmeniskai gaila laiko Mirktp.s. visi mano banai “suregistruoti” temoj “modertaoriai pranesa” - pasiskaityk Taip va AB tai kala ban is lemputes ir net nepasivargina paaskint…

tada kodel negerbi mano laiko? Šypsena

tai tu AB moderatorius ar ne ?

ubagss, atsakymai yra 2: 1. ne as pats sau uzsidejau bana, asmeniskai 2. jei nera galimybes pasisakyt, ten kur vyksta diskusija, pasisakau ten, kur galimybe yra ir kur mano pasisakymo postai nenaudingi “priesininko” pusei, nebus istrinti. As nieko neieskau, man nei virtualiu “draugu”, nei “uztareju” nereikia. As esu uz tai, kad teisybe triumfuotu Cha cha

ziurint kaip tu supranti ta zodi/reiksme ‘moderatorius’ Šypsena siuo atveju as kelias dienas is eiles turiu varyt paklodem apie bbz ka ir del ko saviems, kurie pykstasi su savais, nors as absoliuciai ne prie ko Ufff

qrmi, as jau tau gal 10 kart pasakiau- matymas ‘teisybes’ tik i viena puse, t.y matymas ant kito shapa, bet nematymas ant saves rastu nieko gero, nieko protingo ,nieko konstruktyvaus, o tik santabarbara Cha cha