Kur daro TATOO vilniui, gal zinot kur pigiau galima pasidaryt?

Kur daro TATOO vilniui, gal zinot kur pigiau galima pasidaryt?

is kur tas kvailas mastymas, pasidaryt pigiau?..cia tau ne drabuzis, kuri galesi ismest bet kada, tatoo turi buti kokybiska, kad nebutu geda po metu paziuret, o kokybiskas produktas kaip taisykle yra brangesnis Kanda

Tik neik i tatuiruociu darymo salonus kuriu abstu vilniuj nes ten ju tikrai nedaro Ne

As dariausi grozio studijoj beauty for all season, 2 degtuko dęzuciu dydzio tatu kainavo api 500 lt, spalvota, nzn ar cia brangu Nekaltas

siaip brangoka…nors + priklauso nuo piesinio kazkiek, mano dvieju degtuku dydzio kainavo ~300lt, tiesa spalvu nedaug, gal del to, dariau Ugnies Kaukei Nekaltas

geriau pataupyk pinigus ir nusipirk koki gera daigta, o ne tatoo darykis…o tai senatveje sakysi “o bliamba koks buvau pridurkas”…atsimenu mano tetux pasidare rozhe kariuomeneje taik tiek nusivyle ja, kad nuware ir uzsikale vietoj rozes dragona… Taip…ziurek kad ir tau neuzkaltu kokiu velykiniu kiausiniu Juokiasi

Ojojoooi!Brangu!

Siūlau “Studija Nr.1” šv.Stepono gatvėje. Kokybiškai ir nelabai brangiai. Iš viso Vilniuje yra šešios oficialios studijos, o jeigu visus dušmanus pridėtume, tai priskaičiuotume gal ir kokių keturiasdešimt. Nesidaryk tiktai “Paradizėje” - daug įdėta į reklamą, o į darbo kokybę žiūri atmestinai. Daug atvejų, kada buvo infekcijos, yra tekę išpjauti tatuiruotę chirurginiu būdu. Aš “Studijoje Nr.1” darysiuos jau trečią tatuiruotę. Esu jų darbu labai patenkintas. Sėkmės!

O šiaip paskambink numeriu 118 ir ten Tau pasakys visus adresus ir telefonus. Vat.

Čia irgi yra teisybės.