Kuo noretumet/norejote buti-gerieciu(-e)ar blogieciu(-e) ir kenkeju-e shaunuoliu-e???

Kuo noretumet/norejote buti-gerieciu(-e)ar blogieciu(-e) ir kenkeju-e shaunuoliu-e???

As tai siap noreciau but blogiete-kenkeja…O jus?

taj galiu padareet jejgu nori ApakęsCha chaCha chaJuokiasi niu ash sejp noreceu but ‘‘Bangos Komanda’’ Juokiasi niex negaletu statuso pakejst nors ir kiek kartu gedos stulpe sedecew…Juokiasiwhahahah…

Nugi ka tik kitoj temoj vos ne ta pati klausima uzdavei Ne

kazhkajp nera man didelio skirtumo,bet geraij taip kai eera…AngelasCha chaNekaltas

Ir vel naujoke…Dabar kiekviena jos tema bus apie statusus…Cha cha Siaip nezinau kuo noreciau but…Ziurint kokia pasirodysiu kitiems…

naa,ten visai kas kitasTaip

ne tas pacias temas kuri NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas
nu cystaj cystaj.
Žvaigždė 1tema. kokio noretumet
Žvaigždė 2tema kox prie jusu niko tiktu…
gal vienoje temoje galejai sito paklaust?

as irgi kenkeja noriu buti. geriaus skamba. nemegstu super geriuku, jie mae erzinai. reikia pabusti blogai.

Man gerai taip, kaip yra Laimingas

Saunuoliu aisku

Ir vel nauijokai su savo tokiomis temomis.Diorgina mane jie ir LABAI.Kanda

As nesuprantu ko jus visi ant naujoku taip pykstat? Patys tokie buvot O apie klausima, tai man jokio skirtumo (nors jauciu tuoj blogiete tapsiu)

Noreciau ultra saunuoliu but B) (prie nick’o nelabai derintusi,bet dzin) tik nzn,kada pajudesiu is 0 zonos…

ir pavydėk man Juokiasi
nės aš kenkėja
ir esu 7-ta pagal blogumą visoje bangoje Juokiasi
mano balansas -15840 Juokiasi

oi tie naujokai…

nu pvz kaj as naujoke buwaw. is wis temu nekuriau. pirma rasydavau ir bandydavau diskutuot. ir kaj mazdaug paziurejau kokio tipo temos cia. pabandziau sukurt viena. bet ne iskarto ten dachuja ju prikurt. ir akd visos bewejk vienodos.

kaijp yra taijp yra Laimingas

Kad ne del statuso ash cia, tai man nesvarbu Liežuvis

Kad jokio skirtumo manau neturiu… Jei nusipelniau galiu buti gerietis, jei nusipelniau galiu kenkeju… O siaip tai nors ir paprasciausiai Dalyvis.