Kunigunda Lunaria 2003 - memories

Dar klausimas, kur yra klubas “Vault”? As kazkoks pasimetes Pavargęs

subachiaus 99Šypsenagalesim kartu varytCha cha

Ačiū už assmeninį kvietimą, bet artimiausius 2 savaitgalius būsiu labai toli nuo įvykių sūkurio.Nekaltas

Gerai pašėlkit!TūsasLabas

blin kam tie skaiciai? Šypsena

Jums ten gerai. Žliumbia … o pas mus mazeikiuose 99% zmoniu nera girdeje ka reiskia gotika. Žliumbia

newarysiu i kunigunda Žliumbia

Is that right?! Apakęs

The funeral of mzk
Žliumbia

keista taip net…cia tiek daug gotu/prijaucianciu gotikai prisistate…o i kunigunda-vieninteli (galima sakyt) grand rengini,skirta gotikai-eina 4 zmoguciai Juokiasi
na sakykit jus man ka norit…bet jei zmones tikrai dometusi gotika-tai bilietu jau ieskoje pries menesi butu… Liežuvis
ai nznau…kvaila kazkaip…
cia mano nuomone…
Drovus

itariu ten daugiau ne gotu bus ten Mirkt pazhejus vien i grojarashti galima spresti kokia marga liaudis rinksis i ivairias kunigundos dalis.

apskritai tai Lietuva pritvinkus "oriniu" gotu, kurie net negali atsakyt i klausima, kas tai yra gotu judejimas ir klauso geriausiu atveju Marilyn Mansion Šypsena) bet chia jau kita tema

.
ir kaip mane uzhkniso tas baneris deshinej "atlejsk jausmus", "dovanok meiles seiles", "nusiusk mobilu buchini" Šypsena

[quote]
momento_more rašė:

Aš pasirodysiu ir dar 2 žmones su savim atsivesiu, jei tik jus atpažinsiu Šypsena

susiformavo tokis klausimelis: atidarymo koncertas penktadieni is arkos perkeliamas i baltus dramblius (cia danguj.net taip rase). tai kazin ar cia tik tas koncertelis ir bus pabeges is arkos, o gal ir visa kita persikels i dramblius? Nekaltas

nu bliamba nu…ot nesamones…susinervavau…liko kelios dienos o jie dar vieta keichia…nu vishune…gal dar ir data pakeis?Piktas shakes…
o del meetol…man atrodo reikia keltis i dramblius visdelto…

Persikelia tik atidarymo koncertas, visa kita lix Arkoje.

uh, gerai tadars, kad nesikaitalios daugiau niekas. tad viskas taip ir lieka (apie meeta) kaip buvo sutarta Mirkt

ai nu nesinervuok taip Šypsena cia tik vienas renginukas pasikeite ir viskas. juk visko pasitaiko tokiuose dideliuose organizavimuoseMirkt

as jau rami…spejau ishliet visas neigimas emocijas Cha cha o shiaip …taj tada 15.00 arkoj?

Na ka, pirmoji diena kai kam jau baigesi, nebebuvo sveikatos Pavargęs iki galo tusofkej pabut, tiksliau jos buvo, bet norejosi rytojui pataupyt. A siaip visai nieko, tikrai nesitikejau tokio gotu kiekio Apakęs

Tai ryt 15, arkoj? Taip?

Karingo augo

gal kas norit kompiuteri nusinesti…?..pabendrausim taip… Mirkt Cha cha
ech…na nieko, kitais metais tikekimes prisijungsiu… Šypsena

?????????

Kelinta valanda sestadieni rodys Vidoka? Vienur raso 11, kitur 12, kaip yra is tikruju?

?????????