kubilius prievartauja :)


kubilius prievartauja :slight_smile:

…naujus mokescius moket Mirkt

uzsmaugs versla, o tada paziuresim kas tuos IDIOTISKUS mokescius mokes… Kvankt? Apakęs

vien maximos neuzteks surinkt lesu i biudzeta…

tai kad maxima maziausiai moka tu mokesciu Cha cha

bl virshpelnius tegul apsikarpo. kiek daug ‘verslininku’ gyneju, man lietuvishkas verslas asocijuojasi su zodziu ‘spekuliacija’! aishku koncervai pervelai daro savo mokesciu politika, kirkilas turejo tai daryti, bet dare atvirksciai, nes anot jo ‘krizes nera’ ir nebus.

DefJam_MC>> kuriems tu cia siulai apsikarpyt??? mano nuomone tai neber jau ka karpyt smulkiam verslui. o jei nori kad Lietuvoj liktu tik VP10 ir Senukai tai prasom ir toliau pezet tokias nesamones…

apie smulkuji versla ash nekalbu, mano nuomone butent jis turetu buti atsvara supermarketu konglomeratui. Kaip pvz yra uzsieny, zmones eina i mazas kepykleles, parduotuveles kasdieniniu gerybiu, perka produktus ish pirmu ranku ir shviezius. Lietuvoj vidutini ir smulku versla dazniausiai atstovauja spekuliantai, perpardavinetojai. Mazos imones su keliais darbuotojais arba perparduoda arba aptarnauja didesnes ir t.t. Tai koks chia verslas? O del padidejusiu moskesciu verslui, tai manau butent didiesiems monopolininkams juos dar didint reiketu, nepagristai ishpustos kainos! Kaip buvo su kuro kainom? visi kele produkcijos kainas ale del to, o kai kainos nukrito visu litu, kainu mazinti niekas nesiryzo, kame shaknys?