KŪ5


KŪ5

kokia rida, kaina?

Dziaugiasi seima Cha cha juk negali saves abgauti…labiausiai tau patinka audi Cha cha

Geraiis prieko prasyutme dar Cha cha

6,5 s iki 100 Vau!

rida reali 220k km, auto 5 metai, kaina šiek tiek didesnė nei pigiausių auto+ Kietas

kuda nx rida Apakęsjuk 15m senumo su tokiom ridom buna Cha chao numerius galejai grazesnius paimti… prie grazios auto numeriai turetu deret Taip Cha cha

Dailus Gerai

SUOMI, nemeluosiu, būtent šioje klasėje nematau konkurentų KŪpenki Ne audi man turi didelį pliusą - pažystu nemažai žmonių, kurie pagelbės jei kas bus Gerai

Kybargs, man kažkaip *pimp…* nepailgėja dėl numerių Ne Blogai Tai nemėtau pinigų lauk dėl kažkokių skaičių ir raidžių derinio. P.S. Kiekvienas renkasi asmeniškai kur jam leisti savo pinigus, jei kiti moka už nr, tai jų pasirinkimas Gerai

grozis reikalauja finansu Taip Liežuvis Cha cha

dafai fotke ish priekio… Taipratu kazkaip neishrishu… kas cia per modelis Nekaltas

aš geriau vietoje numerių už tą sumą nulėksiu savaitgaliui pailsėti Gerai O ta lentelė man grožio neteikia Ne

Nais! Man irgi Q5 graziai ziurisi. Koks variklis?

Reikejo imt numerius U0STYK Gerai forda kai pirkau norejau imt tokius, bet tada kazkaip pabrango nuo 4klt iki 10klt Apakęs

Toms uz 60 lt (lyg tokia suma) kur galima savaitgali pailset Apakęs

daili Gerai o del nr tai teisingai sneka tomas,va kyborgui paniatkes gyvenima diktuoja Cha cha

Widzia, tik 3.0tdi žiūrėjome Klasta Viduje net nesijaučia, kad dyzelis Gerai Garso izoliacija Apkabinimas Traukos per akis Kietas

220kkm… kazin kodel UKuose aftamabylius su virs 100k myliu rida, t.y. 160kkm jau skaitomas lupena nutrynta Nekaltas JuokiasiO seip tai fains, gale vietos netruksta?

BUTWa nuvilsniu… tik ant darbines numerius pasirinkau… ir tai ne uz savo pinigus ir tik todel kad ishkrtio 013 Piktaspajamiau 151 kaip kelios darines tokius turi Mirkt