Kroviniu vezimas kaip verslas

Papasakokit dar apie tuos reitingus tame puslapyje. kas tentie raudoni zali stulpai?

prisiregistruot turi tada leist ir tau tuos reitingus reguliuot.

Gal kur yra panasus puslapis kur butu visa info apie pervezimus liet. teritorijoj?

nu sorry,bet tu man bishky ne ant zemes vaikshtai Šypsena) kroviniai.lttransportas.ltcargo.lt

Nesupratai gal tu mano klausimo. Cia gal yra kalbama apie firmos patikimuma. kuo stulpelis raudonas auksciau tuo gal firma nepatikimesne. Ar as ka blogai suprantu. Paaiskink smulkiau.

na taip,bet tuos reitingus kelia arba mazina patys cargo.lt vartotojai…nes ten su daugeliu ish ju teke dirbt vieni patikimi kiti nelabai…tai gali kaip ir tokia nuomone sawo reitinguos ishreiksht. juk ten nesislepi po nicu! labai butu nemalo,kad mano varda ir pavarde ten skelbimuos paminetu,kaip nepatikima vadybininke kuri nesugeba laiku pristatyt krovinio.tai cargo.lt administracija tuo tikslu sukure tuos reitingus ishkart matai imones patikimuma Šypsena

Kas susidure su sitais reikalais , papasakokit apie atsiskaitymo budus . Kaip vykdomi, per kokius bankus, per kiek laiko, su kokiomis problemomis susiduriate, ar nebuna taip, kad uzsakovas isduria ir t.t.

Taip iseitu kad kuo zalias auksciau tuo firma patikimesne? Tiesa busiu gal nekuklus bet tu pati uzsiimineji tuo verslu , ar varai is bendro issilavinimo???

Kokios problemos per siena su rusais? Labai noreciau isgirst nuomones tu kurie toj kosej verda.

nu verdu ash tam katile,bet tik lietuvos ribose kol kas. del atsiskaitinejimu bus visko…vieni atsiskaito per 3menesius kiti puse metu treti jau metai visi neatsiskaito. jei ymone atsidarysi privalesi ir banko saskaita atsidaryt imones vardu Šypsenadazniausiaj pinigai vaikshto per bankus.todel cia nepamainomas dalykas internetas,shlove kad ji amerikos kariuomene ar kazkas ten ishrado Cha chana paskutine mano situacija tokia linksma buwo,kaip pakrove mano masina klpd ir ji nespejo kaune ishsikraut kaip tik papuole sawaitgalis ilgas visu shventu…a kur trim parom pastatyt mashina su 24 tonom krovinio??nakty,nepazystamam mieste? Šypsenacia nelengva,kad bet kokioj aikstelej sumokesi kelesdiashimt lt ir rukai… Šypsenanervu geleziniu reikia!

labai įdomu kas nors iš čia parašiusių užsiliko logistikos versle? kokias paslaugas teikiat? plačiai kaip pvz https://3pldgm.com/lt/ ar siauriau?

Oj, su ta logistika nelengva…bet kad jau įsisuka žmonės į tą sferą, tai jau sudėtinga išlįst… kai kurie tik vežioja, kai kurie dar ir sandėliavimu užsiima, o kai kurie pardavinėja konteinerius https://magitu.com/lt/ - juk reik turėt, kur patikimai pakraut krovinį…svarbiausia, kad visi savo darbus darytų kokybiškai, tuomet ir gyvenimas gražesnis :slight_smile: