KrokodilaiVaikstoGuledami

Jau fb iesko situ ratu, uz info 500eur.

Aga, M5 tais laikais irgi 400bhp turėjo, o dabar 600+ bhp - tai ką dabar daryt? Cha chaSx tuo labiau gonkėm skirtas Mirkt

Fujima, galejai riebesni palyginima, m3 e30 gautu brist nuo g20 dyzelio 2d, bet m3 ir liks m3 Cha cha

Aš nieko nenoriu tuo pasakyt. Tik kas nebandė 2T, turbūt sunku suprasti kas per responsas 2T, jei mataras teisingas Mirkt Kam patinka, kam ne. Man taip Mirkt Savi + ir -.

Aš visom keturiom už 2t. Man nieko nėra geriau už 2t, tik problema, kad su 2t važiuot yra gerokai sunkiau nei su 4t, atitinkamai 2t tik entuziastai perka ir po mažu jie nyksta… LiūdnasGalvoju pavasarį pasiimt ktm exc 300 tpi GirtasDr - Juokiasi

Irgi galvota, bet manau, kad Lietuvoje nėra kaip jo realizuoti. Ne Amerika, kad įlėkei į singletracką 100km ilgio Girtas legaliai. O pas mus per petį pastoviai dairasi, tai na… O važiuoti tik žvyrkeliu nobodu. Bet man asmeniškai pats geriausias mocas. Šypsena

Exc modeliai - registruojami Mirkt

Fujima 2T reikia pastoviai tvarkyti = entuziastu nedaug…o 4T parpalas ir gazuoji Cha chaP.s. T2 - “sprogstanti” galia Gerai

Riebiau nurinkom.autoplius.lt/skelbimai/bmw-535-3-0-l-universalas-2013-dyzeli nas-13560017.html#gallery

registruojami, bet gali važiuot tik keliu/žvyrkeliu legaliai. Ta ir turėjau omeny Mirkt

Na cia jau ne veidrodeliu ar vairo nerast Cha chaP.s.bl, net traversas perpjautas, tik nx Pavargęs

Nesupratau, jis pstas ir apipyzdintas, kam tie sparnai atlankstyti?

byksi dauztas, byski apvogtas, byski pabraizytais sparnais, pagal fotkiu komentarus.