Kreipinia: \"ponia\" ir \"panelė\"

Lyga rase:
O jei istekejusi lieki su mergautine pavarde, tai kaip tada?

Tai turbut vyrui tektu su tuo susitaikiti ir jam paciam nuspresti kaip vadins.Man tai istikro visiskai vienodai kaip vadins mane (ponia ar panele).Šypsena

pagal etiketa - viso moterys nuo 25 metu dera vadinti poniomis, nepriklausomai nuo ju siemynines padeties. kaip pasake vienas kolega, kitam kolegai - priesingu atveju 1. parodai didele nepagarba, 2. pats pasirodai nekorektiskas

va taip va

Na, tai, Gerbiamosios, a jau nusprendėt kuo norit būt - panelėm a poniom?Cha cha

Pas mus darbe irgi juokinga buvo kada paskambines klientas sako - laba diena ponia …-yte.Kazkaip ilgai juokemes is sekretores ir dar ilgai pamegdziojom - ponia…-yteCha cha

Kulturingas, protokola ismanantis klientas pasitaike.
Man paneles - tai 13-15 m mergickos…

…pabendravusi su "ponu" Taip
Nekaltas

ašai tai noriu būt Sinjorita Cha cha

Kartais bunu "mergaite", kartais "ponia", na, nors istekejusi tik 30 menesiu (siandien) Labas, nevirskinu, kai mane vadina "ponia" Veee kartais buna malonu, bet laaaaaabai retais atvejais… "ponia" man asociajuojasi su 40 metu moteriske…
bet visgi dazniausiai dar vis praso parodyti pazymejima, kai perku Mix’a, alu ir pan Laimingas tai pamalonina Cha cha

Covaxe Apkabinimas

Mane irgi panele vadina…Bet i ponia nepykstu… Koks skirtumas…

labas Bučkis
as irgi nepykstu, bet nemegstu Nežinau

Sinjorita GRYDA i mergaite COVAXE Cha cha, a daba geriau?Angelas

Kiek prisimenu pagal etiketa, jei nezinai ar istekejus ar ne, tai iki kokiu 30 metu vadinama panele, o virs ponia. Taciau buna nemazai -yciu, kuriom jau tuoj virs 60, o vis dar nori buti panelem.

dazniausiai naudoju kreipini Jus.Senam kartais sakau Tamsta.

O as, dar budama studente (pries kokius keturis metusPavargęs) ejau gatve, ir uzkalbino mane kazkokia moteriske, sakydama - atsiprasau panele, o kai atsisukau, pasitaise - "ponia" Žliumbia Sudužusi širdis
Cha cha

hm, mane labai retai kas pavadina "ponia", dazniausiai "panele" Cha cha ir as visai nepykstu

Mane irgi dažniau vadina panele nei ponia Šypsena Aišku ,tai priklauso ir nuo aprangos, šukuosenos ir nuo to ar aš einu su dukra, ar viena Šypsena

Praėjusį savaitgalį viename bare buvau susitikusi savo buvusią trenerę, tai anoji man ir sako "o dieve, galvoju, kokia ten mergička taip gražiai šoka (nepažino manęs Cha cha), tu gal sergi kuo nors, nes paskutinį kartą kai tave mačiau (prieš kokius 7-8 metus), atrodei daug senesnė, o dabar visa sukūdus atrodai kuo tolyn, tuo jaunyn" Juokiasi Tai buvo didžiausias komplimentas, nes supratau, kad su studentais dar galeciau varyti pasitūsint Cha cha