Kownc atem, Landanc duod


Kownc atem, Landanc duod

nepasiklyskit laukuosna

noklios grapika Gerai

sekanty masyna- es’pacas

nepavydet, stumoklines ir nerayke, tayp, kad Špyga

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1382013_603 444299699385_1487177881_n.jpg

espace Taip masciau ir as toliau kazka naujesnio griebt is francu puses

burtininkui smegenis atėmė visų pirmiausiai, o paskui ir rišlios kalbos dovaną Cha cha

O as va galvoju, passasat b5.5 96kw 4motion ar Citroen c5 kokiu 2006-2008 metu gal net su 1.6hdi motoru Cha cha kaip koks muchamoras cipuociau, kad i kalna uzvaziuotu ir tiek Cha cha

zibinto vaidyba 1.6 stato iki 200 tkm po to stumoklej laukia sandely

^ maniskiam jau 20k tada veluoja Cha cha

A 2.0 kiek 500 tkm?

tšia szilainei ar alexotas? Apakęs

2.0hdi.daugiau ligu nei 1.6, su acs kalbeta ant dienu. 1.6 beda didele rida, daugiau bedu nera.

kosmo o kada is dugno lipsi ? Nekaltas

Geri tie C5, kaip už tokias šaibas, iki kokių dabar nukrito. Ir atrodo gerai, ir taupu jei 1.6, ir salonas gražus, tik tas vairas… Bet priprast galima Šypsena Bet 1.6 man atrodo hidraulinės pakabos neturėjo

Ai blyn, čia apie senesnį kalba eina, tai negražus tada, nu tas feisliftas toks įdomus bet gal pusė bėdos.

px ir man c5,bet citrai berods daugiau bedu turedavo elektros uz renukus,ar pezus

1.6 ir 2.0 facelift visi su hidro. Jei laidai nelipdyti po avarijos, nera tu problemu.

storas, as vaziuoju kuom patinka, noresiu valingito ir bus 15 euru atliekamu, bus koks EVO ar sti savaitgaliams, o po miesta darbo reikalais drozt galima ir kazka patogaus ir ekonomisko. Sakai duobe, prastas gyvenimas vercia pirkt kad ir ta pacia snieglente uz 350 euru, su kuria per sezona slidinesiu gal 10 dienu? Cha cha is blogogyvenimo slidinet varau ir dar mergai kelione statau? Cha cha Aisku, palikimo negavau, ant svetimo bb nejoju ir mano merga nepapildo biudzeto ne tai kad didesne nei mano alga, bet apskritai viska vienas basliuoju, del to ir matematika skirtinga. Uzkalu uz tave daugiau, bet audziuhos kaip tavo negaliu turet, kolkas.