KOVOS MENŲ SKYRELIS gatvės muštynės ar sportas???

Gal pakartosiu jau čia kadaise pasakytą mintį :"Kovas menas – tai ne sportas ir ne gatvės muštinės , o gyvenimo stilius. "

Gyvenimo budas gal ? Juokiasi

na tu zalio supratimo neturi ka sneki…koks dar zacepas?..gatvej ir siaip gali prieit ir be tavo jokio zacepu supist tave vien del to kad tu paziurejai ne taip…isvengt kovos…tai daug aiskint…pvz eina girti nusitase pacaniokai ir tavo adresu…ka nors sako tau nepriimtina…bet tu nekreipi i tai demesio…juk jie girti…blaivi taip nesneketu…ir pans…arba koks nors banditelis keiksnodamas taves cigaretes papraso…tu jam duodi svelniai kalbedamas…dar ir pridegi jam cigarete is mandagumo…ir staiga smugiuoji i zabtus…per ta pacia cigarete pridegta…o paskui nueidamas galvoji…kam as taip ziauriai padariau…prisimindamas ji gulinti su kreivu veidu…gal to nereikejo daryt?..juk butu jis prisideges ir nuejes sauNekaltas

Tie gatves pacukai yra 2n2kai. Jie visada lenda ir kabinejasi prie silpnesniu, mazesniu. Niekada nesutikau tokio, kad eitu jis ir dar keli jo "normalus" draugai, ir eitu kokie rimti baxurai ir prisikinsitu. Na nebent buna, patikrina kitus, ka ziurejai, duok pridegt ir pan. Bet jei pamato kad normalus esi niekas nelis prie taves. O cia savaime aisku kad boxinikas kad ir maziau nei metus pasitreniraves duos i kaulus tam pacukui! Pirma - reakcija, antra - istverme, trecia - jega. O ka tas nususes, per barus vaiksciojantis pacanas tures jegos, juolabiau istvermes? heh prajuokinot jus mane.

Gal gali placiau, nes nelabai suprantu…kaip gali buti gyvenimo stilius ? Kovos menas ne sportas tai kas?

ka reiskia tas tavo "neblogas"?

kaip gali sazine uzgrauzti jei to neimanoma objektyviai ivertinti, ar galejai ar negalejai apsiginti nepabandzius. kaip minejau, niekada negali zinoti kiek ten ko uz kampo stovi ir kokio lygio tavo priesininkas.

taigi manau, kad labiau tave sazine graus tada kai tu sugalvojes apsiginti, ne tik kad saves neapginsi, bet ir su tavimi esanciu neapginsi. ka tada tavo sazine sakys,a? as galvojau kad apsiginsiu, bet mane ir mano artima sudubasino ar dar blogiau pripjove, a?

[/quote]

Tas neblogas tai daleiskim tu sporto saleje kovoji neblogai ( gera technika, sugebi kombinuoti smugius, jauti savo partneri (jei suprasi apie ka tai gerai), issilaikes koki 1 ar 2 kyu (ruda dirza), tris kart per savaite vaikstai i treniroutes ) Ir tokio vaikino neuzgriaustu sazine kad jis NET NEPABANDE PRIESINTIS, o "graziai" isvenge kovos???

O kaip tu sakai ‘bandziau ir nepaviko’ tai tada is vis kam ten dar treniruotis jei tu visada taip ir galvosi… AS GERIAU SVEIKAS BET TYLIAI RAMIAI DAR JUM MANE PRIPJAUSITE…arba …OHO KIEK JUSU DAUG AS TIK VIENAS GAL PASIGAILESIT…
Gal geriau pabandyti?? Gauti i kaulus bet jaustis nors kazka darius o ne "slides tept"…

[/quote]

jei tu vienas ir tik uz save atsakingas - pirmyn, bandyk jei galvos negailaŠypsena

kad galetum ramiai reguoti i visokius debylus irgi reikia treniruotisŠypsena

cia ne visai noreciau sutikti. yra tam tikra ir gatve mustyniu technika ir tam tikri specifiniai veiksmai. gali buti 10 sportaves kokia nors kovine sporto saka, bet yra pvz. toks veiksmas: smugis bato priekine dalimi i kelio girnele. ten yra toks taskas i kuri pataikius pats nesupranti kaip ant zemes atsidurei (buvau karta netycia gavesŠypsena), na o tada koju balius. taigi kol tu atsigausi gali jau but taip subaladotas, kad ir gali isvis nebeatsigaut. buk tu kad ir tikrai neblogas sportininkas, bet ar tu tikrai spesi sureaguoti i toki "veiksmuka", kurio amplitude vos kokiu 30 cm? juo lab, kad jis gali buti atliktas tuo momentu kai tu neziuri i apacia? kas tada?

ka reiskia tas tavo "neblogas"?

kaip gali sazine uzgrauzti jei to neimanoma objektyviai ivertinti, ar galejai ar negalejai apsiginti nepabandzius. kaip minejau, niekada negali zinoti kiek ten ko uz kampo stovi ir kokio lygio tavo priesininkas.

taigi manau, kad labiau tave sazine graus tada kai tu sugalvojes apsiginti, ne tik kad saves neapginsi, bet ir su tavimi esanciu neapginsi. ka tada tavo sazine sakys,a? as galvojau kad apsiginsiu, bet mane ir mano artima sudubasino ar dar blogiau pripjove, a?

[/quote]

Tas neblogas tai daleiskim tu sporto saleje kovoji neblogai ( gera technika, sugebi kombinuoti smugius, jauti savo partneri (jei suprasi apie ka tai gerai), issilaikes koki 1 ar 2 kyu (ruda dirza), tris kart per savaite vaikstai i treniroutes ) Ir tokio vaikino neuzgriaustu sazine kad jis NET NEPABANDE PRIESINTIS, o "graziai" isvenge kovos???

O kaip tu sakai ‘bandziau ir nepaviko’ tai tada is vis kam ten dar treniruotis jei tu visada taip ir galvosi… AS GERIAU SVEIKAS BET TYLIAI RAMIAI DAR JUM MANE PRIPJAUSITE…arba …OHO KIEK JUSU DAUG AS TIK VIENAS GAL PASIGAILESIT…
Gal geriau pabandyti?? Gauti i kaulus bet jaustis nors kazka darius o ne "slides tept"…

[/quote]

gerai, imam kita varianta: tu esi neblogas sportininkas ir nutari pasipriesinti. prie taves prisikabina pacanai. tu vienam is rankos i barzda kitam i barzda, treciam is kojos i ausi. visi trys guli. tu patenkintas (juk taip turetu buti, ar ne?) taciau is tu triju vienas ima ir neatsikelia nes jo pragerta galvele neatlaike tavo treniruoto smugio.
kaip tada tu jautiesi? vis dar labai savimi patenkintas ir galvoji, o ko jie lindo, as gi ne pirmas pradejau?
galesi tada tokias pasakas teisme pasakotLiūdnas

gal zinai kur tai treniruotis galimas nes as nesugrbu in juos ramiai reaguoti

nieko tokio praeis keleta meteliu ir apsiraminsi savaime, o dabar reikia paciam sau isikalt i galva kad viskas kas sakoma i tavo puse is tokiu debilu tau dzin ir i tai demesio neverta kreipti, nes jie yra zemesni uz tave (tik aisku to neparodytŠypsena). siaip tai cia grynai psichologiniai dalykai. paskaityk kokia knyga apie pykcio valdyma arba pasikonsultuok su psichologu, gal jis tau koki psicho treninga pasiulys.

Sportininkas,kuris treniruojasi kovos menus,gatvės muštynėse,be abejo,turi pranašumų(na išskyrus tuos kovos menus, kur nėra sparingų treniruotėse).Gatvės kovotojo stiprioji vieta-kovos pradžia.Paprastai jis neblogas psichologas ir gali tiesiog apgauti(netikėtumo faktorius).
Mano pasiūlymas sportininkams: jeigu kvepia muštynėmis,pradėkite pirmi.
Tada jūs sugebėsite pasinaudoti viskuo,ką išmokote treniruotėse.
Dėl muštynių vengimo…Taip sutinku,jų reikia vengti.Bet jeigu jus įžeidė,ar yra grėsmė jūsų draugams,muštis privalote.Kitaip esate paprasčiausiais bailys.Meistras gali išvengti muštynių, BET NE GARBĖS SASKAITA. Taigi treniruokitės,sportuokite!Cha cha

garbe garbe, o kur protas? tu sutiktum del izeidimo gatvej but subadytas peiliu kokiu nors valkatu ir numirt??? laaabai garbinga mirtisCha cha man tai labiau panasu i kvailysteŠypsena

Ši mintis man pasirodė verta dėmesio, todėl nusprendžiau įsiterpti. Šiaip gana seniai sportuoku Kyokushiną, bet dėl jo panaudojimo gatvėje nedrįsčiau nieko kategoriškai teigtiGeraiBlogai. Tiesiog manau kad galbūt daugiau lemia toks kriterijus kaip kūno svoris ir smūgis, o ne sporto šaka. Juk visi supranta, kad jeigu gatvėje susitiks karate kyokushin Juodadiržis, sveriantis 55 kg. ir koks nors šimtakilograminis dolbojobas su gatvėse atbytinta galva, tai manau nugalėtojas bus daugmaž aiškusBaisu Nors, kita vertus , niekada negali žinoti… Nekaltas
O šiaip aš studijuoju teisę ir teko nemažai trintis teismuose ir dalyvauti bylose. Patikėkit, tie gatvių liūtai kaltinamųjų suole atrodo tikri nabagėliaiŽliumbia Ir pastebėjau tendenciją, kad labai dažnai kažkaip kvailai viskas gatvėje susiklosto… Teko rašyti mokslinį darbą apie būtinąją gintį, tai štai Lietuvoje jos ribos įstatymiškai yra gana plačios, palyginus su kitomis Europos šalimisTaip Bėda ta, kad būtinoji gintis teismuose yra gana sunkiai įrodinėjama, ne paskutinį vaidmenį čia vaidina ir nekompetentingi advokatai. Taip ir nutinka, kad baksteli į nosį gindamasis ir žiūrėk tas krito, dėjo galva į šaligatvį ir A+A. Tokių pavyzdžių teismuose pilna. O žmogžudystės atveju praktiškai visada teks keliauti į zoną, tokia Lietuvos teisės koncepcija ir nieko čia nepadarysi. Galėčiau apie būtinąją gintį traktatus čia parašyti, bet nenoriu jūsų varginti. Gatvės krūtiakams kažkodėl visada atrodo, kad jie gali švaistytis kiek nori ir kuo noriBlogai Jie mano kad sudubasinsiu ir nieko nebus. Tačiau žmogus toks jau sutvėrimas- trapi ta jo gyvybė. Todėl manyčiau kad pagrindinis principas- elgtis atsargiai. Kaip pasakė pasaulio kyokushino čempionas Paulius Klapatauskas- "teko gatvėje spardyti užpakalius, bet stengiausi tai daryti kiek galima švelniau"Cha cha

Taip

GERAS GATVINIS GATVEJE(KOKIOJE TARPUVARTEJE) BET KOKI SPORTO MEISTRA SUESTU KAIP OBUOLI, SU VISAIS SUDAIS, ATSIPRASANT. TEISINGAI TU PASTEBEJAI Taip

Cia jau matau tikras gatviu mustyniu (ir ne tik) profesionalas raso, proto bokstas Juokiasi Nu bet pakomentuosiu ta proto prasiliejima Nekaltas Kas yra Geras gatvinis Kokiame lygyje jis turi buti? Mano draugelis visiems gatveje kraudavo, bet kai eilini karta kazkam sparde galva, privaziavo “devinke” (vyresni supras, kas vazinedavo jomis tarybiniais laikais), islipo toks vienas “berniukas” ir vienu smugiu ji nokautavo Baisu Bet tas “berniukas” is “devinkes” nebuvo gatviu museika. Jis daugiau laiko salese prakaita liedavo. O mano draugelis daugiau gatvese praktikavosi, svere gal 90-95 kg, buves rankininkas, boksa lankes (suprantat koks smugis!!!). Kaip pats paskui pasakojo, kad ten neturejo jokiu sansu.

Va cia tik vienas pavyzdys, kaip gatvinis apgailetinai atrodo pries rimtai sportuojanti bica. Tokiu yra mase Kietas Taigi, kalbeti, jog gatviniai gatvese kieciausi, tik visiskas niedaumka gali. Taip, kieciausi, bet tik savo lygmenyje. Labai rimti i gatves nelenda. Nors reiketu, bent kiek apramintu padauzas, ant zemes nuleistu Juokiasi

Va, pagaliau ir teisininku-kovotoju atsirado Gerai Na, apie butinaja ginti tikrai butu idomu isgirsti is profesionalo lupu, kai turesi laiko gal ka papostringauk Nekaltas

CIA IR TU TIESA ESI PASAKES. VISI GAUNASI IS DALIES TEISUS.
sKAICIAU IR TO KARATISTO - TYEISININKO PASISAKYMA, TURBUT PROKURORU BUTI RUOSIASIJuokiasi
TAIP, GATVINIS KIETAS SAVO LYGYJE, NEKALBU APIE ABSOLIUTU 100% - JUK VISADA STIPRESNIS ATSIRANDA.
AS PATS SIOKS TOKS SPORTININKAS BUVAU KAZKADA, TAD ZINAU IR SPORTININKUS GATVEJE, IR GATVINIUS (ESU KAUNIETIS). TAAIP PAS GATVINI DIDZIAUSIAS + YRA NETIKETUMAS IR GREITUMAS.
O TIE IS DEVYNKIU KAIP CIA RASEI, PATS TURI ZINOTI - JIE JAU BUVO PEREJE GATVE IR PAKILE AUKSCIAU. JIE IR BUVO DIDZIAUSIA BEI GRESMINGIAUSIA TO METO JEGA (ESU MATES, KAIP '93 METAIS BCHURIUKAI BARE MENTUS AUDE - KRIMINALISTUS, JIE JUK IR NE ASILAI, DIEVE, KRAUPU BUVO ZIURETI I TUOS VARGSUS PAREIGUNUS)

ohohoj kas per diskusija gavosi ! Baisu Apakęs
o pacioje pradzioje atrode kad ims ji ir greit paskes.
pasirodo kazka uzkabino Nekaltas