KOVOS MENŲ SKYRELIS gatvės muštynės ar sportas???

juokingai kalbi.esu sportaves ir boxa dabar kulturizma.taip kulturizme ir protejinai ir steroidai yra aktualu.bet ne bokse ten visai kitas sportas ten nieks neaugina mase.todel nereikia nei protejinu nei steroidu.o jei taip ir butu nieks taves nevercia juos gert juk galima ir be ju sportuoti.

ai eitu sau ir drocinkis su tom stangom o as ikalsiu alaus geriau
Cha cha

Dauzykis gatveje kiek nori. Kas is to? Boksininkas kuris treniruojsai bent 3 kartus per savaite po 2 valandas (cia dar nedaug), jis atidirba greitus ir techniskus smugius, jo galva ant tiek pripranta prie smugiu, kad ne bet kas ir uztaikes isjungti gali. O ka gatvinis pacukas, kuris per savaite 3 kartus susimusa? Drake trunka sekundes ara minutes. Technikos neatidirbsi, tik pasiruosi psichologiskai ir moraliskai. Kai geras boksioras iseis pries gatvini, tai tas gatvinis daznai nesuvoks kodel guli palatoje. Vienintelis ir pagrindinis gatvinio pranasumas, tai peilis, byta ir armaturos strypas. Jei vienas ant vieno be ginklu, tai suraskit man gatvini nelankiusi kovos menu. Suleisim, kad ir su ninja_ Juokiasi Galima ir du gatvinius pries ji leisti Juokiasi

juokdary tu Bubble…kalbi tipo pa paniatijom cia…ar zinai nors kas vadinamas geriausiu kovotoju…o gi tas kuris sugeba isvengti kovos…tu to nesupranti matyt…arba nenori suprast…o kad kazkoks dalbajobas tave bailiu pavadins?..kam tai rupi?..ogi tokiem kaip tu…nesakau, kad reikia butinai gresmei iskilus begt…bet kai kuriom situacijom geriausia nusileist…aisku jei mergina izeidineja tavo ar pans…tada jau nedovanotina…ir isvis kvaila cia tema…sakai gatvej tobuleja tas kuris daug gatvej musasi…NESAMONE visiska…jis geriausiu atveju taps invalidu…krumpliai sutrinti…dar kas nors peiliu brukstels ir viskas…juk jokiu taisykliu neraCha chaCha chaCha cha

Labai labai teisingai Taip

Sia jus visi tai pries gatves mustynes nusiteike ? ar ka?

"galva pripranta prie smugiu" sunku issivaizdout kaip tai gali buti…nors gal… tik tada klausymas: kas is tos galvos lieka?

O ar kovoje nera svarbiausia buti stipriam psichologiskai ir moraliskai? Jei tu nesi tam pasirenges tai tikrai neisdrisi mustus, o bandysi "isvenkt kovos". Na aisku tu jos isvengei tai ir laimejai
Juokiasi

Ir as nekalbu apie GERUS boxiorus ar tas tavo ninjas, nes jie niekada i gatve neiseina jie sporto saleje gyvena…

gerai kad tu neklaunas…
Matyt as nasuprantu
Nepaaiskink tu man kaip gali buti geriausias kovotojas, net nekovodamas. Tikrai paaiskink.
O tau paciam nerupi jei tave dalbajobu pavadina? Tai tu dalbajobas…supykai…
Ir dar, is kur tu jau tas visas ribas zinai, kada nusileist, kada ne ? Pasakyk ir man tada jau…

Tu pats nesupranti ka kalbi,nezinai ant ko gali uzsiraut gatvej. Tu iskviesk i draka gatvej koki gera baksiora arba ninja, o gal i kelnes myzi? Juokiasi

gatviu mustynes yra labai geras daiktas kai musies su silpnesniu arba lygaus pajegumo varzovu 1v1 arba kai esi stipresnej chebroj tada tai sajebys mustis dauzai snukius kitiems grynai savo malonmui

p.s cia tikrai ne sportas o atsipalaidavimo budas paziurek filma fight club tu tik ir noresi nueit pasimust

ka reiskia tas tavo "neblogas"?

kaip gali sazine uzgrauzti jei to neimanoma objektyviai ivertinti, ar galejai ar negalejai apsiginti nepabandzius. kaip minejau, niekada negali zinoti kiek ten ko uz kampo stovi ir kokio lygio tavo priesininkas.

taigi manau, kad labiau tave sazine graus tada kai tu sugalvojes apsiginti, ne tik kad saves neapginsi, bet ir su tavimi esanciu neapginsi. ka tada tavo sazine sakys,a? as galvojau kad apsiginsiu, bet mane ir mano artima sudubasino ar dar blogiau pripjove, a?

visi kurie turi siek tiek koses makaulej arba yra isauge is paauglystes - taipŠypsena
nepriimk asmeniskaiLaimingas

Tao Jeen Kune Do - sugebejimas kovoti ne kovojant… Cia ne tik 70-80 metais populiaru buvo, kai visi "Drakono kelia" su Bruce Lee ziurejo…

Isvengti tiesiogines kovos ar mustyniu - tia zinokite irgi yra sugebejimas. Gali kiti tave palaikyti silpnu, luzeriu ir tt. Bet kas is to? Del ko jus norite mustis? Koks to musimosi tikslas? Irodyti kad tu esi kietesnis uz mane pries savo draugeliu? Taigi jokiu problemu, as su tvim nesimusiu, as taves bijau, net tu esi kietesnis uz mane… Tue iseini patenkintas, draugai tave gerbia, ir as "sveika kaili isnesiau"…

[quote]
#Bubble# rašė:

"Galva pripranta prie smugiu", tai issireiskimas, reiskiantis ne tik tai, kad tu nejauti smugiu (nors tikrai atsparumas dideja), bet ir moki juos priimti. Matau, kad apie boksa, kaip kiaule apie debesis Kiaulė

Jei zmogus dalyvauja varzybose, psichologija pas ji ne blogesne.

Paaugsi, baigsi niekus tauksti ir suprasi. Paauglysteje ir man taip buvo. Dabar turiu kitu darbu, nei gatvese mustis. Turiu seima, darba ir kitu eile svarbiu reikalu. O jei tokie kaip tu uzsimano uzsirauti, tai jiems nepadeda "gatviu patirtis".

Tu kalbi apie tuos, kurie nei gatvese, nei salese nesikauna, apie bachurus, kurie tik namie lindi? Juokiasi

P.S. Durna sneka, nematau prasmes tokiomis temomis diskutuoti. Kam tai patinka, kelkit ta tema i foruma "Iki 18" Kietas

Ir is kur tu toks pas mus protingas???

Gatvej siaip sau i draka niekas nestoja ir nieks nieko nekviecia… Turi buti ‘cacepas’…

Na tada kaip tu napasakojai tai ceba bet jei buna atvirksciai . KA TADA TU DARAI???
Malonu atsipalaidout ir kaip tave dauzo???

[/quote]

ka reiskia tas tavo "neblogas"?

kaip gali sazine uzgrauzti jei to neimanoma objektyviai ivertinti, ar galejai ar negalejai apsiginti nepabandzius. kaip minejau, niekada negali zinoti kiek ten ko uz kampo stovi ir kokio lygio tavo priesininkas.

taigi manau, kad labiau tave sazine graus tada kai tu sugalvojes apsiginti, ne tik kad saves neapginsi, bet ir su tavimi esanciu neapginsi. ka tada tavo sazine sakys,a? as galvojau kad apsiginsiu, bet mane ir mano artima sudubasino ar dar blogiau pripjove, a?

[/quote]

Tas neblogas tai daleiskim tu sporto saleje kovoji neblogai ( gera technika, sugebi kombinuoti smugius, jauti savo partneri (jei suprasi apie ka tai gerai), issilaikes koki 1 ar 2 kyu (ruda dirza), tris kart per savaite vaikstai i treniroutes ) Ir tokio vaikino neuzgriaustu sazine kad jis NET NEPABANDE PRIESINTIS, o "graziai" isvenge kovos???

O kaip tu sakai ‘bandziau ir nepaviko’ tai tada is vis kam ten dar treniruotis jei tu visada taip ir galvosi… AS GERIAU SVEIKAS BET TYLIAI RAMIAI DAR JUM MANE PRIPJAUSITE…arba …OHO KIEK JUSU DAUG AS TIK VIENAS GAL PASIGAILESIT…
Gal geriau pabandyti?? Gauti i kaulus bet jaustis nors kazka darius o ne "slides tept"…

Bet kaip su gali ramiai reagouti kaip tau koks debas ruskis: " E pacanas civo smotris ja tibe sias kak jabu…"???
Tai ir norisi per kiausus asilui !!!

Tao Jeen Kune Do - namanai kad cia tai tik silpni sako???
Bet jei tai buna jau labai daznai taves neuz.pis.tu vis taip …"Taigi jokiu problemu, as su tvim nesimusiu, as taves bijau, nes tu esi kietesnis uz mane"… Kiltu klausimas ne del kitu,ka jie pagalvos,( cia kiti visai jau pochui) bet del pacio saves… Ar nepraderum galvoti kad TU JAU LUZERIS???

[quote]
Saxum rašė:

Nesu as toks mazasŠypsena

Zinok kartai 18-22 metu vyrai dazniau pakliuva i tas mustynes nei tie paaugliai! Pasportuoja, uzrija metano ar dar kokio brudo,koki penktadieni truputi isgeria vodkos,alaus tai nezino kas darosi pas jous tiek jegu atsiranda tikri asilai…!!!Pradeda sakotis … prie visu kabinetis…kap saka balti arkliai atjoja…

Negi neteko kada uzsirauti ??? Ir aisku tu museisi… ai ne gi tau svarbesniu reikalu yra … begai pas tuos savo reikalus.Juokiasi

As kalbu apie toskiu "pustus" sportininkus…o tokiu tikrai daugiau…