Konstrukcijos privalumai?


Konstrukcijos privalumai?

Vat klausimas kokie tokios subo dezes privalumai? Ir kaip tada tokiem skaiciuot turi. Kiekvienai daliai atskirai ar kaip ŠypsenaIr tokia deze bus skirta daugiau namu reikmems(kambaryje) ar auto bagazineje?

skaičiuojama kartu, bet atskirom ertmėm Cha cha… tinka ir auto, ir namie. Privalumai - didelis slopinimas, kur nereikia ir pakilimas, kur reikia… Mirkt

kiek zinau, tai tokia deze geriausiai skamba, turiu namie kazkokius grafikus…

one way bandpass’as shiaip pagal ideja turetu but geresne garso kokybe negu two way, bet ir garso pikas zhemesnis aishq bendrai paemus bandpass’ai neduoda kokibishko garso Šypsena

o ziurek darenas ekspertas…teks kreiptis kada Cha cha

banpass kaip tik duoda labai gera kokybishka garsa… bet jei reik slegio…darykis tik paprasta su geru faziku Šypsena

Nu man tai toks vaizdas kad atidarius bagazine, man zimiai ispudingiau skamba lauke ŠypsenaO taj jos turis tipo skaiciuojamas kaip ir standartinems dezems tada iseina ŠypsenaJio pagal tai kad daugiau geru atsiliepimu nei blogu, reiskias tokio tipo deze gera Cha cha

geras negeras - visur savi niuansiai. Reik žiūrėt pirma, ko tu nori iš subo… Mirkt

noriu kad miargos is toli girdetu Juokiasi…o jei rimtai tai kad butu svarus musimas(ne kiek garso ar vibracijos prasme) Šypsenageriau tyliau bet svariau,nei garsiai,o ****inai… Cha cha

nu as tai noriu kad man sedyne gerai masazuotu ir plaukai linktu normaliai, o isoreje girdetus kuo maziuo. Apsauga nuo vagiu Mirkt

tai tau quattre uždara dėžė, o Tūsui_gsi fazikas… Mirkt

jio… ir uzdara deze taip sakant labiausiai audiofiliska yra… ne bandpass ne vented ale bet uzdaras paprastas inkilas Cha cha

na ir čia niunsų yr Mirkt… būna tokie garsiakalbių parametrai, kada galima daryt faziką, bet ten taip sužaid-ia, kad perima gerąsias ir uždaros savybes… Na čia jau tolyn į mišką, daugiau… Nekaltas

kokias prog naudoti paskaiciuoti turi ir pan. i PM parasykit.Aciu