konfliktai

konfliktai

SVEIKUCIAI. GAL KAS GALITE PAPASAKOTI KOKIU KONFLIKTU ESATE TUREJE MOKYKLOJE SU MOKYTOJAIS, MOKINIAIS AR DRAUGAIS? KAIP TUOS KONFLIKTUS ISSPRENDETE? TURIU PARASYTI PSICHOLOGINI DARBA IR MAN LABAI REIKIA JUSU PAGALBOS Taip

Viena karta per informatikos pamoka padariau toki darbeli: kiekviena karta, kada pasikrauna kompas issoksta lentele su negraziais uzrasais. Paskui kai viskas issaiskejo, teko nuvaryty pas direktoriu, pasiaiskinti. Na ir i informatikos klase apie menesi neileido. Bet viskas praeiti, vaikiski zaidimai. Mirkt

aj kartais bando prisikabint prie isvaizdos prie elgesio prie visko ko gali,bet bendraamziams paskai atsok,o suaugusiems pabandai graziai isaiskint situacija Šypsena

aciu Šypsena gal dar kas pasipasakosit? Šypsena

as tai nesipasakosiu Šypsena tiesiog nenoriu Juokiasi

aciu abiem Šypsena o tu arfa 10 galetum ir atviresne but Cha cha

Nesidrovek, papasakok!!! Laimingas

oi, tos mokyklos Piktas

o kas toms mokykloms? Šypsena

labai paprastai…pasimusem ir vel tapom draugais Taip

Dieve tie konfliktai beveik kiek viena diena,visu net neisvardinsiu Cha cha

O KODEL MUSETES? AR KAS NORS ISIKISO TARP JUSU, KAD PADETU SUSITAIKYT?

VISU IR NEREIKIA Šypsena GAL GALI NORS KELETA Šypsena?

man irgi reikejo rasyti toki darba Cha cha naudojausi XI-XIIkl.psichologijos vadoveliu Mirkt

reikes pasiziuret. o gal darba gali atsiust? Šypsena as tau irgi kuo nors atsilyginsiu Taip Cha cha

Visada turiu konfilktu nes burbu per pamokas, atsikalbineju ir perdaug laisvai jauciuosi… Nemegstu kai mokytojai laiko save kazkokiais dievais, ir per ju pamokas negalima net atsisukti ar nesiklausus nueiti i tuoleta. na bet jau prie mano tokio elgesio baigia priprasti. siaip ne as viena taip darau… visgi nereikia visko taip kaustyti, kad mokiniai jaustusi kaip kokiam lageri ;> tie nekalti pajuokavimai per pamokas, ar dar kazkas, kas padaro klase netokia sukaustyta man patinka… ;>>>~

D:\Jurgita\kurybinis2003-2004.htm

Tai va zodziu Cha cha

nu idemiai klausau Šypsena