Kompensuojama tam tikra už kompiuterį ir internetą sumokėtos sumos dalis...

Nekreipk perdaug demesio, ash papraschiausiai bishky pagludijau nes baisiai danti skauda (katik pas dantiste buvau ir shakni rove lauk… tad lipu sienom dabar Cha cha)…

O aš labai ir nekreipiu, tik sakau, kol nėra numatyta tvarka (įstatymo papildymas ir poįstatyminių aktų išleidimas) tol mes čia fantazuojam ir spėliojam. Tas esamas projektas dar labai stipriai gali keistis (žinau kaip būna su įvairiais projektais) Apskritai, tai tokiais klausimais geriausia būtų emailu dusinti mokesčių inspekciją

Susileisk puslitri stipriosios nedideliais gurkšniais, vis palaikydamas ant tos skaudamos vietos, ir nebereiks sienom lipt. Tik šnapsas turi buti nešaldytas, nieko nepadarysi, nors ir brudna, bet taip reik. Taipišbandytas reikalas, man po danties ištraukimo padejo puikiai Gerai

Jei jau visi, reiskaisi, reiskiate savo nuomone, tai ir as nutariau pasireiksti. Visu pirma, esminis dalykas, LR vyriausi\ybe saves niekada nenusiskriaude ŠypsenaTad ir sis pinigeliu grazinimas tera tik “Paskatinimas pirkti kompiuterius”, o del pinigeliu grazinimo, tai Jus pamastykit, perkate viska su legalia OS, kuri kainuoja bent jau 300 Lt (MS Windows, greiciausiai Šypsena ), grazina kokius 700-800Lt nuo 3500 Lt. Tai pasvarsytkit,ar tikrai verta pirktis legalia OS ir pan.??? aisku, kad grazina babkes valdzia, tai saunus dalykas, bet paprasti zmogeliai, vargu ar islos nuo to… Plius, vargu ar sumazes nelegaliu OS vartotoju Lietuvoje po tokiu darbeliu… Cia tik mano nuomone, kas nesutinkat, prasom, gincintis galime, bet neprivaloma Cha cha

Nėra tikslo ginčytis dėl to - ko dar nėra

kadangi ruosiuos pirkt pc,tai man sis istatymas pasidare aktualus.Bet jei reik pirkt pc+butinai os,kad atgautum pinigu truputi,tai velniop juos!

Tuscios kalbos…Butu malonu, jei kalbetumet konkreciau…Ka pirkt uz kiek os ir t.t.o ne kalbet apie ora.Zmones perka kompus, vienas is ju esu as ir norisi konkretumo…Aciu…

sblizingas.lt/article/articleview/96/1/31vmi.lt/Aktai/projektai/GPM-21_str_Proj%20Nr.7.htmwww3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=215831&Condition2 = pasiskaityk. cia tiek kiek siuo metu yra aisq. mano klientai buvo nueje i mokesciu inspekcija ir ten mergaites tik pakraipe pecius ir tiek. kol kas nera patvirtinta kas turi buti tame kompiuteryje. tai mes dabar rasom saskaiteles su linux cd uz 10 litu ir tiek. o kompensacija bus galima viena karta per 4 metus ir kompiuterio kaina negali virsyti 4000 pinigu, o jei dar ineta isivesti zadi tai ivedimo paslaugu kaina + kompiuterio kaina negali buti daugiau nei 4000 pinigu. tai tiek siuo metu zinoma.

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/357707.46 1-=(967739723](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/357707.461-=(967739723)

Todel, kad gyventoju pajamu mokestis yra 15 ir 33 proc. tai ir grazins arba 15 proc arba 33 proc. cia gali pasiskaityt, kas sudaro tuos 15 proc exjure.com/lithuania/lt/paaiskinimai/gpm.htm , bet esi susijes tik darbo santykiais, turetu grazint 33 proc.

IKI 33 % Šypsena geriau įsiskaitykite. Priklauso nuo to, kiek mokesčių sumokėjai, t. y. nuo algos. Kiekvienam bus kitaip, o realiai 33 % susigražinti gali tikėtis tik kieno oficiali alga didelė kokie 1500 Lt ir daugiau į rankas. Kitiems bus mažiau

tai viska sbuvo jau diskutuota apibendrintoje temoje net ir siandien. siaip tai parsisiuskite is ten esancios nuorodos skaiciuokle ir suzinosite kiek jus banknotu atsiimsite