Kompensatoriai??? kas per ....

Kompensatoriai??? kas per …Šypsena

Sveiki, susiduriau su tokiu dalyku, servise vienas meistras klause variklio mano kupo ir sako kompensatoriai ar tai stuksena ar tai kazka, mol kazkoki garsa leidzia. Sakykit kas chia per kompensatoriai Šypsena Šypsena sori jei tupas klausimas, ka jie daro ir ar reikia keist juos jei jie skleidzia garsus, ir kas bus jei nekeisiu. Kokios kainos? Tachke Audi Coupe 2.3 E benzas-dujos Aciu

bite.lt/plius/bendravimas/klubai/sh.find?pattern=Kompensato riai&filter=229.241&sbm.x=15&sbm.y=10 Yra toks gyvenimo palengvinimas “Paieška” vadinasi Kietas

neseniai keiciau, bet nepadejo nes greiciausiai jie nebeuzsipumpuoja tepalo del isdilusiu lizdu, kuriuose jie vaiksto. Bet pries tai vertetu isimt vakumo siurblio stokeli, nes buna kad vakumo siurblys klaksi. Mano patarimas - jei tau tas garsas nekliudo, tai vazinek toliau. Variklis nuo to nesuges

labai teisingas atsakymas Taip

nelabai teisingas Mirkt

Kompenstariai gali cakset del nekeistu tepalu arba jei per mazai. Pradziai pasikeisk tepalus

gryna tiesa, man taip pat buvo, klaksejo, nuvariau pas meistrus, sako kompensatoriai. Pamaniau issiardysiu, taigi taip ir padariau. Jei idomu tai issiardes pamaciau tik shpyga , nu dzin. Juokiasi Vienas kainuoja apie ~iki 20 lt tad galvoju pasikonsultuosiu ar jie tikrai blogi. Nusiveziau pas mesitra- GERI , galvoju kame kampas Kanda Tai va pasirodu uzsipyliau shusharu tepalu Shell Old car, ir po 1500km jie pradejo “dainuoti”. Taigi finalas, pasikeiciau i brangesnius ir toliau vaziuoju ir vargo nematau. Daugiau gaidziu tepalu nepilu. (auto- audi coupe 2.3 benzas+dujos)

pasiseke tau, nes as esu girdejes kaip vienas irgi coupe savininkas dukart keite kompensatorius ir nepadejo. As keiciau du kart tepalus, kaskart vis geresnius. Tiesa dar naudojau ir wyns ploveja, kuris turetu atpalaiduot prikepusius kompensatorius. Truputi pagerejo, bet kaldavo istisai, su neprognozuojamais nutilimais. TAda suremontavo man tepalo siurbli - kaldavo gal pusvalandi, veliau nutildavo, bet kartais vel pradedavo. DAbar pakeisti visi kompensatoriai tais pigiais. Kala vistiek, tik dabar visi po truputi, bet sumoj garsas vistiek nera geras. Senieji kompensatoriai neisdile, o isdile ju lizdai variklio galvuteje.