Kompas neranda RAM'O

Kompas neranda RAM’O

Į senoką 350 mhz PII įdėjau 256 SDRAM. Bet kampiuteris randa tik 128. Dėjau tą ramą į visus tris slotus, visi randa tik 128. Bet Sandra 2002 rodo kad ramas yra 256 MB, o sitema naudoja 128 Mb. Gal kas buvot susidūręs su panašiais dalykais? Biose ieškojau, bet nieko neradau. Motherbordo knygelėje parašyta, kad 256 turi palaikyti. Tą patį ramą nutempus ant kito kompo puikiausiai randa 256 MB. Help, kas ką žinot.
Thanks.

o kiek ramo rodo kai tu tik ijungi kompa ?

Irgi 128 MB.

man irgi taip buvo nes dimm skirtingu dazniu buvo
bet va kazka BIOSe pakeiciau nors uzmusk nebeacimenu ir zarabotalaCha cha
man rodos dimm daznius nurodziaw

kaip suprantu dedi ne viena plokstele su ramu. pabandyk greiciausia ir didziausia rama i pirma slot’a o paskui mazejimo tvarka.

Gal nelabai gerai išsireiškiau, bet dedu vieną 256 plokštelę. Ir per visus slotus ją patikrinau.

  1. BIOS problemos. Palaiko tik 128 RAM, nors kas ish tikruju butu labai keista tokiam kompui. Sprendimas: ieshkok BIOS atnaujinimo savo motininei plokstei

  2. Blogas RAM. Sprendimas: Bandyk pasiimti is kur nors kita 256 gabaliuka ir ziureti kas bus

  3. Perziurek motinines aprashyme visus Frequency ir panasiai - gal kas nors sumaishyta. Arba idealiausia paleisk BIOS Load Safe Settings (kas nors panasiai)

hashe

Buna, kai BIOSas ne su visais dydziais dirba korektiskai. Gali buti, kad uzteks tau atnaujinti BIOSa, arba kitas dalykas, kad tau reiktu pabandyti koki brand RAMa, pavyzdziui Kingston. As atsimenu, kad kai pasitaikydavo Intel motinu, kurios nepripazindavo lievo RAMo, tik branda. Bet pirmiausia BIOSo atnaujinimas. Paskaityk motinos gamintojo svetaineje, ten gali buti parasyta, jei yra tokis atnujinimas.

Manau, padėtų BIOS’o updeitas

Ačiū visiems parašiusiems. Tik pasigedau gerb. Validolio ir Gyvačiukės nuomonės. Bet, manau, ir taip pavyks sutvarkyti.

beje moderatoriai nevisada zino viska , ne visada laiko turi atsakyti , ir aplamai : prie ko cia moderatoriai ?

kitas kabliukas , jau kazkada buvau rases : koks te ram’as? mikroschemos vienoje puseje ar dvejose pusese? kai kurie seni kompai nepriima antros puses , ir rodo tik puse

siaip reiktu pakeist voltage jeigu kas, ju buna sirtingai 3.3V 5V ir pan.

biose turejau omeny