Kombinuotas gyvatukas, gal kas turi toki?

Kombinuotas gyvatukas, gal kas turi toki?

Sveiki, ar kas turi kombinuota gyvatuka - kuris syla nuo karsto vandens ziema kai yra sildymas ir nuo eletros - vasara kai sildymas neveikia. Gal kas turi toki, gali pasakyti geras dalykas ar ne, kiek elektros ryja. Aplamai tokiu atveju gal galima kazkaip kitaip jungti gyvatuka - pvz prie silto vandens sistemos? Aciu uz patarimus

Turiu toki, žiemą šildo kaip radiatorius, o vasarą (ne šildymo sezono metu) kaip el.radiatorius, o elektros sanaudos nuo kaitinimo elemento galios priklauso padaugini galingumą iš valandų ir kwh kainos ir žinai kiek tau kainuoja.

O kokio pas tave galingumo? Ir kur tokius galima gauti. Gal zinai ar jie zymiai brangestni negu vien tik vandeniu sildomi?

Nežinau koks pas mane, bet gyvatukas brangiau nekainuoja tik tas tenas (kaitinimo elementas) kainos irgi nežinau, pažiūrėk senuku puslapy.

zinau kad kainuoja nepigiai - eiles 800Lt Reikia aiskintis konkreciai, nes kai kada del pratekancio vandens ipatybiu reikia deti varini, kas nepigu. O del pjungimo prie karsto vandens recirkuliacijos (jei teisingai supratau) - pasiklausk ar kaimynai sutiks dengti siluminius nuostolius Drovus

senukai dabar savo puslapi kainu neberaso Ne Liūdnas Žliumbia

Aciu uz komentarus. o gal zinote kokios firmos turi didesni gyvatuku pasirinkima?

nueik i Vilpra, ten tau isaiskins. Ivairiu kainu yra, ivairiu gyvatuku.

Nu žinau kad būna žalvariniai būna juodo metalo storasieniai bet kad variniai būtų negirdėjau… temos autoriui: Kas dėl kombinuoto gyvatuko tai yra keletas niuansų kuriuos reikia žinoti negalima statyti plonasienio plieninio gyvatoko jei šildoma nuo miesto sistemos ir negalima pajunginėti nuo karšto vandens nes po neilgo laiko tarpo galėsi vežti jį į kariotiškes ir negalios nei jokios garantijos nei kas kita. Šioms sistemoms reikia statyti žalvarinius gyvatukus. Jei reikia ale kopetelių tai žalvarinių kainos prasidda nuo kokių 800lt paprasti klasikinio stiliaus gyvatukai pigesni žymiai. Kas dėl kombinuotų gyvatukų (kopetėliu) tai tenas parenkamas pagal poreikį ir gyvatuko dydį, tenai reguliuojami nereguliuojami. Krc kreipkis jei domina gal kokia nuolaidėlę galėsiu paderint.

Dekui uz komentara. O kokia cia firma KRC?

Jei rimtai domina tai msg privat veiksmas vilniuje.