Koloneles

Koloneles

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_thumb_list/461-=(471479991

Nu ir???

tad darytos ar pirktos? kokia galia ? parametrai kokie garsiukai?

Atrodo gan isvaizdziai, visai nieko tokios butu, tik tikrai idomu kokie parametrai juNekaltas

ot meistrasGerai viena po kitos lipdaiCha cha

vidutiniskai 8-10 komplektu,neskaitant subu i menesi.isigijau sk.foto idomesniu projektu idesiu daugiau

na tai ir kiek tavo koloneles kainuoja?Cha cha

nuo 1300lt(labiausiai priklauso nuo garsiakalbiu ir komponentu kainos)

gražios Gerai dar jei skamba gerai …

O tai jau bus pas ka patarimo prasyt darant koloneles Šypsena

manau kad pakankamai gerai(tokio tipo garsiakalbius galima sutikti tik 10000$ kainuojanciose kolonelese

Nesupyk, bet tos tamsesnes koloneles pagal forma man tai grabus primena.

tai daroma del korpuso difrakcijos (geresne scena).brangiausi grabai ir koloneles pasaulyje http://www.avalonacoustics.com/model.html .visi iprate prie spokiniu dizaino kuriu pilnos parduotuves(tai paprasciausias budas gaminti korpusus)ir kad susidaryti nuomone reikia gyvai pamatyti.

Del akustiniu savybiu tai tikrai nepradesiu diskutuoti, ziniu sitoje srityje pas mane ne per daugiausia. Galiu tik issakyti savo nuomone del dizaino, kas irgi turi siokios tokios reiksmes ne uzkietejusiems melomanams. Butent tas variantas,kai priekines plokstes placiausia vieta yra virsutineje dalyje man ir primena graba. Kitas variantas, kai i apacia nera susiaurejimo, tai visai maloniai akiai atrodo.

blyn kad man toki graba… px kaip atrodo nors ir grabas ar spokine Šypsena

klausimas: kokia itaka turi faziko padetis dezej? vienoj nuotraukoj apacioje kitoi is priekio, kur geriausiai butu ji det?

klausimas: kokia itaka turi faziko padetis dezej? vienoj nuotraukoj apacioje kitoi is priekio, kur geriausiai butu ji det?

klausimas: kokia itaka turi faziko padetis dezej? vienoj nuotraukoj apacioje kitoi is priekio, kur geriausiai butu ji det?

cia labiausiai turbut priklauso kurioja vietoja stoves kambaryja(nuo pastatymo vietos gali buti zemo kritimas iki16db-pagal watus tai labai daug).maziausia itaka kiek pastebejau turi i apace isvestas fazikas.tai pat daugiau variantu su pastatymu turi i prieki isvestas fazikas bet ne jau niuansai.kiekvienas variantas tai pat uzdaro tipo,fazoinventorius,transmisine linija turi savo +,turi ir savo -