kokybiškas automobilis :D

klaipedos inchape, pardave RR, net neturi kompu diagnostikai daryt, arba nuomojas retkarciais, arba jeigu neranda galu i sostena siuncia Juokiasi

RR be serviso įrangos - stipru. Cha cha

Kauno krasta 2 savaites moco amortiko raktą vežė iš vilniaus, nes tik vieną per visą LT turėjo Cha cha pirmam garažiuke kur mocus tvarko, nemokamai per 5 min sureguliavo tą amortiką Juokiasi

Man tai vis netelpa galvoj. Kaip? Kaip su tokiu aptarnavimu jie dirba, parduoda, plėtoja

Jau sakęs ne kart, kar visos naujos eros mašinos yr babkių didelių darymas ant naivių klientų, t.y visos jos androidai, kompu sumodeliuoti, kad tik pataupyt ant bet ko Ufff tą patį sakau ir apie aycm5, kuri vietoj spOgo- nu ten kad smalos dugne nėr, kad viskas aliumas, nu pkj, bet likau sužavėtas vairo kolonėle. Ji prieky prieš variklį ir gaunasi, kad ana žemiausias taškas ir pritvirtinta ant dviejų ausyčių kaip koks nereikšmingas šdukas. Gaunasis, varai trasoj, guli akmuo, bandai apžergt ir psi tiesiai kolonėlėn. Ratai pasileidžia, kas toliau tegu audi papasakoja kam tų airbagų tiek ir kur čia saugumas Apsvaigęs Ufff Sutvarkėm viską po apačia, tai buvo taip- varė boba, apglėbė ratais kažką, pso skyle ę variklio apsaugoj į kolonkės ir šakės tvirtinimą, šakė linko, kolonkės tos ausytės nulūžo, kaip ten prie rato vamzdukus užspaudė nesugalvoju, bet prie to pačio smūgio, nu ir pz- auto nebesikuria, vairuot kažkas žiauriai blogo, bo ratas atsilieka ir ajajai Ufff viską sutvarkėm, kolonkę sportiškai stipriai pritvirtinom atgal, tai jei neblūdins adaptyvas liks taip, jei ne, ty reiks keist Ufff

o as jau ne karta esu sakes, kad visos siuolaikines masinos yra vartojimo kulturos produktas ir ne gamintojo, o vartotojo sukurtos.

Bugs, apie kokį adaptyvą tu čia?

Vairo, greičiausiai.

Tam nuskeltam šone davikliai, ty gal nuo smūgio neužsiblūdino. Db jokių vairo klaidų nėr, teik važiuot laužyt bandyt, kad suprast…

Su šiuolaikinėm technologijom, jei būtų bėda, tai jau ir matytųsi. Cha cha Manau, bus okay viskas.

nu tu vycka, papasakok, kaip vartotojai kuria mašinas. papasakok, kaip man tada susikurt patikimą ir paprasta, kaip sena, gera ford sierra mašina. Juokiasi

Nepagavai Helixai minties. O gaila.

Pirk aubi Taip

pagavau. viską aš pagavau. tik ne visi tai suphrato…

Dabar suprantat, kodėl žmonės Toyotas perka? Nekaltas Juokiasi

jo. ateina žmonės į saloną ir sako. norim gendančios mašinos. kad supūtu per 2 metus. kad byrėtų viskas, kas tik gali. kad būtų kompas pats nepatikimiausias. kad pakaba byrėtų nuo menkų duobyčių… tfu nx. sadomazochizmas kažkoks.

Juokiasi geras durnius tu gelikai…

Juokiasi

durnius čia tu. nes šneki vėjus… dar papasakok, kad vartotojai sukūrė ir įteisino emisijų standartus, prisidengdami tipo ekologija…

Eina nx asilas Juokiasi o Tai del ko emisiju standartai acirado jeigu ne del vartojimo? Ir Kam tas “prisidengdami ekplogija”?