kokybiškas automobilis :D

taikliai suomis apie 5 metus drozima be problemu Cha cha Gerai va tau ir nauja auto Ufff

uztat reklaminiame buklete parasyta, kad vairuodami patirsite vidine ramybe Angelas

Neturiu esminių priekaištų ynčkejpui. Na, bet aš ekonominiam segmente Cha cha

man tai labiausiai patiko serviso vadas ar kas, ten toks kur ****ėlina daug. grįžtu pasiimt, sako bleeee, nėra lipduko ant galo, galvojau, kad čia paprastas 2ltr, tai vos per bortą neperskridau Paplepėkim

Ana sav kolega is sostenos paemiau, nes slanga kakzokia prakurio ausinimo, tai recal yra ir nemokamai keicia. Jis priemejui sako, nauja masina xc90 o vis kazkas genda, o tas zvengdamas sako nusipirk range rover, tai volvo atrodys negendanti isvis Juokiasi

Namo kaimynas toki pasiemes pries puse metu, tai kiema 2-3 paras per savaite stevedavo. Kitas dienas arba darbine Kia, arba pakaitinis RR Cha chaDabar kazkaip dazniau kieme stovi.

paklausau čia aš jūsų horror stories ir mažiau nervas ima dėl pakabos garsų golfe.

slyva uz pusantros stukes euru tiek gedimu per penkis metus neturi kiek sitas naujas puikus avtamobilis per 5 menesius Cha cha

speeder, bet slyva kačiuko neturi tarp priekia Cha cha

tai kad jau reiktu nuimt ta kaciuka ir Vishnu arba Shiva uzdet

įdomu ar ir I-pace toks pats šūdas Nekaltas

fujima, gal tu “lietuvos rinkai, is brokuotu detaliu, rinkta” nupirkai Juokiasi

aha, spec. LT rinkai duoda garažiuke surinkinėtas Cha chašiaip tai juos per suomių distributorius tiekia, o ne tiesiogiai Nekaltas viena iš priežasčių kodėl viskas taip ilgai trunka ir nėra “lankstumo” Ne

draugelis turejo Yamaha dealershipa Vilniuj tai irgi viskas per skandinavija ejo

jasinskio 16 Gerai

Vartotojų pasitenkinimo indekse USA - XC90 yra blogiausių trejetuke. Cha cha

Krasta, BMW irgi ar ne per Finus ėjo. Testdraivinės įdomesnės su švedų numeriais kartais būdavo.

fujima> vertinant, kad turit 2 tokius, kitas irgi toks pats gendantis? Nekaltas

2 dar turim, buvo bėdų, bet važiuoja kolkas Juokiasi

2aji remontuoja prieš gedima Cha cha 1 ojo praktika Juokiasi