koks vaizdas atsiveria paziurejus pro jusu kambario langa?

matau savo kiemaŠypsena

kaip saunu Cha cha

Pas mane nieko grazaus nesimato Šypsena tik kazkokia parduotuveŠypsena pavadinimo dar neistirinejau…atrodo litagra Šypsena

tikiu…bet…vis tiek noriu Taip, geriausia tai isilieti i tu rekautoju tarpa, lankytis visuose tuose klubose ir t.t…gyvenimas taps linksmesnis…

velnias, pasiskaites tai pavydet pradejau, daugelis cia mato grazius vaizdus, o kas pas mane? o gi ble didziulis klevas uzstojantis visa vaizda, tai viskas ka as matau tera dangus PiktasPiktas

jauciu maloniai nuteikia kai matai savo busimuosius "namus"
JuokiasiJuokiasi

Nuo pat apačios iki wiršaus Vilniaus Televizijos Bokštas Laimingas

Matau daug namuNustebęs Prisodinti medziai(berzai) Masinu stovejimo aikstele, ir karstykles. Nieko geroNe

!!!visas vilnius!!!Cha cha

ish vilniaus, lazdynu

matosi zvaigzdetas dangus…uzgese kito namo langai…nes visi miega…ilsisi po dieneles…dar matosi mashinos…Taip ir t.t. Nekaltas

Manau prie kapiniu gyventi praktiska-uzvertus kanopas katafalkos nereik-smulkena, bet maloniai nuteikianti, vis vienas kitas litas per laidotuves susitaupo… Šypsena

Koks krikshtatevis DEKANIDZE? O kur cia tos kapines yra? Taj gal susitartai kad tave pakastu tose zydu, tik paminkla ir kryziu kaip zmogui uzdetu? Šypsena

medziai… tvora, masinos, grazus namukas…
visko po truputi yra Cha cha

Mano tvora ir sodas

Jau zinau kas tox… Tixliai juk jis zydas Šypsena P.S. buvo. Bet galima geru minciu pasisemti paziurejus pro langa Šypsena

taip atrodo bet zinok ir tai pabostaCha chaJuokiasiTaip

na pro mano kambarip langa atsiveria nuostabus vaizdas…grazus uostas,laijvaij…uj grazu…Gėlė

apsikta egle

isivaizduoju…Taiptikrai grazu…Tūsas