koks vaizdas atsiveria paziurejus pro jusu kambario langa?

pasiziurejus pro savo langa, matau melyna, beriby dangu, pukinius debesis, zaliuojancius, stiprius, galingus medzius… o kas uz ju ira man nesvarbu, uztenka sitokio vaizdo, kury matau…

man ir cia labai gerai, niekur kitur nenoreciau Liežuvis

teko pas gimines 9 aukste pabuvoti, tai i balkona vos ne vos isejau, man is taip aukstai ziureti i zeme baisu…bet, kad nieko ispudingo nepamaciau, tik mokykla priesais ir kiti namai…gal ziurin vakare vaizdas kur kas ispudingesnis…Nekaltas

na matai…Cha cha ne taip jau ir blogai…Mirkt

visikai tave suprantu…Cha cha

tep pro viena langa matosi parduotuve IKI, toliau maxima,dar toliau 9 fortas, zalia pieva…pro kita statoil , neste ir taip pat zalia pieva Mirkt visai nieko vaizdelisŠypsena

matosi mokyklos stadijonas,gatve su dideliu eismu,kiek toliau kita mokykla,dalis kito stadijono ir dar toliau miskelis

bazhnychia Cha cha

…o mano kambarys is vis be langu! Cha cha cia rimtai…tiesiog kai buvau maza nenorejau gyvent vienam kambary su broliais,tai mano gimdytojai irenge man kambareli taip vadinamame sandeliuke(cia kur standartiniuose butuose buna).Juokiasi bet zinokit visai jaukus kambariuxTaip,nors siaip as ten daba nei miegu,nei dar ka veikiu-tik uzsuku ka nors pasidet.wa.Cha cha
…o pro brolio kambario langa matosi kiemas,kuriame daug garsiai besikeikianciu vaiku,ir kitas identiskas daugiaaukstis namas…nelab romantiskas vaizdelis…

is kur tu?nes as pro savo langa ta pati vaizda matau:}

jetau kaip faina…ach…kiek as atiduociau kad gyvenciau prie jurosTaip

as irgi centre gywenu ir mane wargina tas pats Cha cha

o as, kad centre…

Martyno Mazvydo mokykla…

Wajzdu pro langa taj nesiskundzhiu…ŠypsenaGeewenu lazdynuose ir namas tajp kazhkajp ant kalno,todel matosi Gediminke,Katedra,triju kryzhiu kalna ir etc…Labaj grazhu…Girtas

as katik persikeliau is pacio centro netoli upes…o zinai kodel kelemes?tam kad isvengt triuksmo kiekviena nakti…pilna klubu aplink vien girti rekauja ir panasiai…visi jau pervarge buvom…ramybes norejosi…o prie juros kaip ramu…osia…Laimingas
gyvenimas centre atrodo labai fainas,taciau zinok teip nera…Ne

pas mane tai medziai ir kiti namaiŠypsena

agha…teko paboovot toj vietoj…rten mano drauge gyvena…tikrai grazooCha chaTaip

kaip bebutu keista, matau savo balkona Nežinau

Pro viena pieva,uz jios mishkelis,o pro kita kiemas ir stadikas,kuriame daznai vyxta rungytesLiežuvistej wa…Laimingas