Koks tiklas prisigerti? (ne vandens aisku)

tox pats kaip ir tavo per meetus Cha cha

nu aisq as negeriuLiežuvis bet pasakysiu tik tiek, zmones pavyzdziui nelaimingi ir jie tiesiog pasilinksmina ir atsipalaiduoja pasigerdami. Jiems tai budinga (aisq ne man), bet kodel gi ne. Zinoma ir meile gal cia kalta. Bet nemana, kad rupesciai pradings isgerus. O jei seip koks baliukas tai gali zmones ir susilaikyti, o kas to nenori tegu geria i sveikataCha cha

XXI amziaus mada narkotikai…

nu aš nemėgstu prisigerti, todėl neprisigeriu. Nu būna kartais, bet … Kodėl nemėgstu?

Paxmielas (būna, ir širdžiai po to nekas byški būna)
Prarandi protą, gali daryt bet kokias nesąmones ir prisidirbti nerealiai nu ir t.t.

Dauguma dėl to,kad yprate jau gert ir nebegali sustot…kiti del liudniu dienu…ir t.t. As dar nesu prisigerusi iki zemes graibymo,gal kazkiek ir esu isgerus,bet nedaug Mirkt

Hmz… Gerimas. Kokia is to nauda, aisq ne kokia bet tai geria man rodos beveik kiekvienas siais laikais kartais net pamatai koki 10meti su alaus buteliu Šypsena Ot ten tai vaizdas buna na ir kam to reikia? Hehe geras klausimas. Liežuvis Pvz: kai boona koks gimtadienis ar seip kokia svente man rodos be alkoholio neapseina Cha cha
As pvz megstu kartais seip isgerti alaus, kad atsipalaiduoti po sunkios dienos arba pvz man yra buves viena kart toks dalykas(beje cia praita savaite) Liežuvis Buvo mano vieno draugo gimtadienis. jis pakviete mergina skuri man labai patiko ir jau viena kart bandem draugauti. Aisq prigere ten visi buvo unreal ir as nusprendziau su ja pasikalbeti, gal padraugausim? Bet gavosi taip kad jai px ant visko ir as vien del jos, vien del to p[risigeriau iki zemes lygio Cha chaCha chaCha cha Vot taip jau kartais booonaaaaa Liežuvis

galima nusigert is nelaimingos meilesSudužusi širdis
TaurėTaurėTaurėTaurėTaurėo po to buna tajp - GirtasGirtasGirtasBaisuBaisuPavargęsGirtasKandaKandaŽliumbiaGirtasBaisuVeeePavargęsNežinauPavargęsGirtasBaisu

nesamone gert del nelaimingos meiles!As geriu tik del linksmybiu,ar kompanijoj del malonumo :stuck_out_tongue:

as ir geriu is malonumo ir del linksmybiuLiežuvis, bet kartais norisi seip paimt ir del nieko nusigertGirtas nu as pvz esu nusigerus seip is nelaimingos meilesLiežuvis

Buvo netycia. Specialiai nenoriu prisigert. Tiesiog maisant taip nutinka…
Kaj pirma karta prisigerew net nemanew, kad taip zewriaj bus. Tiesiog nusipirkom belindos (slikstyne paskutine raudonam butely 8%) ir kadangi nusprendem, kad per mazai nusipirkom ir degtines. Teko pribaigti bonke. Poto. Vėmiau. Ziauriai. Visa nakti. Nuo dabar neimu i burna gerimu kurie turi daugiau nei 10%…
Gal ir gerai, kad taip buvo… Pasimokiau…

koks tiklas prisigerti? nzn…dar nematau jokio tixlo ir todel nebuwau prisigerusiNeGirtas

negriu:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PTaurėAlusNe

Man nera taip buve… Bet manau, kad zmones prisigeria tam, kad uzsimirstu, pamirstu visas savo problemasNekaltas

taip dar nera buveLiežuvis
bet manaw jej geria tej del to kad patinka arba del to kad gyvenimas blogasCha cha

…miaw…Širdis

jokio tixlo… nusigert nera smaguLaimingas

nusigert yra smagu, smagu nera kita ryta… Pavargęs

Kam tada apskritai gert jai neprisigertNekaltasSakyciau svaigalu gadinimasTaipKietas

nu buna taip …kaitik savaitgalis…tai ir prasideda o tikslo tai nzn,tik zinau kad ryte buna labai bloga ir skauda galva tada prizadi daugiau negerti,bet kaip savaitgalis tada vel…

Nu as seniau prisigerdavau bet nzn kodel o daba tai geriu tiek kad galeciau patei Cha cha

o kox tixlas valgyt sauliemushkas