Koks tiklas prisigerti? (ne vandens aisku)

agah man ir kartasi toks kalusimas ishkyla…nesuprantu ash to tikslo…

Niekad negeriu iki žemės graibymo. Toks kartas buvo vienintelis mano gyvenime, ir labai senai, prieš 4 metus. Jaučiu saiką, taip maloniau ir man ir aplinkiniams.

kad viska pamirstum gal…atsipalaiduotumNekaltas

nera taj buve kad pasigerciau iki zemes graibymo ir dar del kazkokios taj nelaimes ar dipresijosNe

as teij negeriu…Drovus
gerti, yra taip pat slykstu, kaip ir rukyti… fu…Veee

XXI amziaus madaTaip

Ne, taip negeriu. Tame jokio tikslo nematau.

atsipalaiduoti…galbut pasimirshti.tam buna daug priezhaschiu…ish mano puses dazhniausiai boona shios dvi Nekaltas

Kai prisigeri lengvai sneki su betkokiu zmogumi,ir ant viso buna pochuiJuokiasi.Tai wa toks ir tiklas,tik vienas -kad kita rita sauda galva ir nenri nieko daryti.Kietas

man tikrai nera taip buveNe savo nelaimiu juk stikle nepaskandinsi…Nustebęs

niera boove… ar taijp…

nu gal viena akrt netoli…Laimingas bet tada kazhkaijp nepaskaijchiavau …Šypsena

nu kai buni negeres koki puse metu ar daugiau tai tada kai uzsivedi taiBaisu ir siaip jei geri tai iki galoCha cha ner ko prasidet su mazu kiekiu nes tik kabli pagausiJuokiasi

Cha cha

labai smagu pasidaro, kol neprarandi samones, bet vat kita diena tik geda buna ir net neatsimeni priesh ka. bet uzhtat ish ryto pachmelas ir yra pretekstas vel gert.

beveik i savaite , o kodel del to kad reikia

as kaip privirinau per cementofke tai nu i nx Cha cha kartais galima Kietas kartais reikia Nekaltas

niu as tai nzn Cha cha gal turbut del to kad tada labai atsipalaiduoji ir gali elgtis niekieno newarzoma… anksciau nedrysau sneketi su tokiu kiesa (cia kaip pvz) o wiena syk isgerus su juo labai fainai pasnekejom… po to karto jis tapo labai geras mano draugas

niu as taj dazniausiai del linxmumo padarauTaurė… bet kartais neapskaiciuoju truputuka… ir tajp gaunasi… kita diena prisiekineju
kad daugiau nebegersiu!NeNeNe nie-ka-da!!!Cha chaTaip wat!

Niu jei pagal Zyklon_B prisigert, taj viena kart prisigereu tik taip. Nekaltas
Taj buvo protestas. Cha cha

Prisigert tam kad paskui butu linksma kaip niekad…arba tam kad ryte neatsikeltum is lovos del skaudancio galvos Taip