koks telefonas pagal jus yra geriausias????

koks telefonas pagal jus yra geriausias???

???koks telefonas yra jums geriausias???

pagal mane tai nokia 7650 turi viską ko reikia geram telefui…

seyp da tox nepagamytas Šypsena bet man geray lenda visi SE

seyp da tox nepagamytas Šypsena bet man geray lenda visi SE

Fleimas. Prasom i sia tema daugiau nerasyti. Kiek zmoniu- tiek nuomoniu. Neterskim forumo. O temos autoriui patarciau paskaityti klubo taisykles. Tebunie tai pirmas ir paskutinis ispejimas ;]

7650 neturi mmc, o tai didelis -, nes 4mb kaip symbian telefonui mazoka.

Gerausas tel yra tas kuri turiu as Cha cha dabar tai 6100 Cha cha

Liežuvis kiek noriu tiek rasiau kas tu man Nekaltas Liežuvis

moderatorius jis Šypsena

Tai jai kaskoki laipsni turi tai ka jam jau reikia i sikna listi Veee ir cia laisvo forumo GSM klubas kas ka nori tas ta raso. va taip Cha cha

isplauke layvay ir lieka tusti krantay…

Gerb. 6100, paspausk virsuj linka nariai ir atkreipk demesi i ilga ilga sarasiuka to lapo apacioj. Rytoj ta sarasa papildys 6100 ir isliks ten tol, kol negausiu itikinancios privacios zinutes, jog supratai klubo taisykles. Ir ka tu man? Cha cha

Kur skambint galima visi geri Cha cha

kokie mes kieti Kietas sakes tipo man cia bijoti visiskai px Veee jei zmogus visai be humoro ir i viska zuri rimtai tai bbd tada ant taves Veee

Moderatoriai tam ir yra, kad palaikyt tvarka o ne sypsotis tokiem besisklaidantiem ir betvarke keliantiem kaip tu. Pabandyk pasinaudot wap tai suprasi apie ka kalbu. Parodyk savo anryl humora blevyzgu forume. Ai ka as cia tave mokau. dejau as ant taves Juokiasi

zhee, nebutu pats laikas trint tema? Nekaltas

reiktu kad siam klube butu zenkliukas “N18 mazwaikiams ir idiotams nelysti!” nes kuo toliau tuo daugiau tokiu Šypsena