Koks jums geriausiais FireWall`as ?

Koks jums geriausiais FireWall`as ?

Pvz me naudojo Agnitiom Outpost firewall … patiko geras daikchiukas … darbe kabo ZoneAlarm … irgi gyventi galima … o va pvz Symantec Internet Security (ar tai kazhkaip panashiai) jau toks … shhh kad paskui puse puslapiu neatidarineja … reikia paskui visokius nustatymsu keisti … finale gaunasi kad tik rama eda o nieko nedaro …
Laukiu jusu nuomones (No fu.&& fleim) Šypsena

pasiziurek paieskoj ir keleta puslapiu atgal, jau daugybe kartu diskutuotina tema.

zounalermas iz da bestGerai

Negi visi tokie skystapročiai ir tokiose apklausose negali parašyti kodel Gerai

Teisybe sakai … nes klausimas ne pavadinimas o … kuom jis tau geresnis … ash kelis ishvardinau … ir laukiu kitu nuomoniu o mol …
"zonelarm iz da best"
O pvz kodel jis da best a ??? sunku parashyti ar kaip ?

Tai tu pats gi nepaaiskinai, kuom viena progse geresne uz kita…"geras daikciukas" irgi nieko nesako…Cha cha

Interneto nebuvimas Šypsena Kai turėjau namuose Internetą, naudojau Zone Alarm, versijos neatmenu. Kodėl? Pirma po ranka papuolė iš kažkada aprašytų "Kompiuterijoje" ar NK. Juokiasi O darbe firewalai ne mano rūpestis Šypsena , kažkas servake turbūt yra.

Pas mane ZoneAlarm, o kodel ji pats nezinau. Man atrodo ir be jos butu galima issiverst (kas jau cia pas mane laushis) Buna tokiu programu prifarshiruotu spywaru, adwaru ir kt s**o isirasius tokia programa alarmas issoka ir duoda zinia kad kazkas nori prie interneto prieit(na taip ir dazniausiai suzinau kad shnipas sedi). Buvau senokai bandes ir kazkokia kita ugniasiene ale kai prireguliavau tai net wordo atidaryt negalejau, o gal ji visai ir nieko buvo tik as zioplasCha cha

ipfw :]

Aš naudojuosi ZoneAlarm Pro 4. Ji atitinka mano keliamus reikalavimus: atlieka savo darbą - saugoja, yra patogiai ir labai paprastai valdoma, konfigūruojama. Aš net dažnai pamirštu apie ją… Norton Personal Firewall 2003 mano nuomone geriausiai saugo, bet porą savaičių pabandęs aš išinstaliavau ja lauk dėl jos įkyrumo… Pasileidęs internetą kartais net pasijausdavau kad ne naršau, o dirbu su …ugniasiene! Juokiasi
Na iš populiariausių reiktų dar paminėt BlackICE, bet aš jos nebandžiau, nors draugai kurie ją turi tai patenkinti.

Kartais nebuvo visai neseniai temos "Apklausa: kokią firewall naudoji"… Nu bet koks skirtumas- aš zone alarm pro- gyvena ir psio. Jokių komentarų nereikia- blockuoja hackinimus, trojanus ir spyware duomenų siuntimą ir Kietas Mėginau Norton- Veee. Nelabai patiko, nes labai ji jau griežta- kaip kažkas akė, blockina LABAI daug tinklapių, ryja daug ram, nelabai stabili

sygate personal firewall

mano irgiTaip

FreeBSD Kernel Build-In Firewall with NATing support. Šypsena

Sygate Personal Firewall. Mazai ima resursu, gana patogus ir kt.

Matau prabilo visi apei seageito ugniagese … gal kas ir linka numestu ishbandychiau

Agnitum Outpost Firewall Pro
jeigu ka 2.0.238.2921 versijos serialas:
0Q+U5mv3xEb7yaTBnUh96e68fAOAjxLY7+n
afCEvY3PzlbTUy8PYh7xeopjxPzTRsy3d7j
tIFtgLP5SUa7ZJCuynYje+sREIvzX/pG4Bj
92lLZn/ScLhjrm2J04rlR1sF3zvg1g5CV1H
291l/pypDPBVdkJi79QW1/nd1QH1auhk=