Koks jausmas, kai "gauni dovanų" savo auto? Šiandieninis nuotykis.

Na nezinau ,kai as verciausi panasiai kaip tu tai masinu sustojo daugiau nei reikejo, viskas vyko vasara i gamta lekem uzsitavorine kaip reikiant Cha cha, kai vartemes viskas islakste, bet zmones sunese viska ka rado snapsa alu uzsigerima, na gaila saslyku kibiras tuscias buvo, surinko faras langus kurie sveiki ar truke buvo zodziu padejo zjb, i ligonine nuveze, gryzau po3 val ir viskas buvo vietoj, nu ten atsirado savanoriu pasaugot! na man pasiseke turbut Laimingas

ok itikinai. As tik 2 avarines situacijas turejau, 4 avarijas (3 is ju ne del mano kaltes). Tad tamsta, kadangi dar daugiau “ivykiu” atlaikei, muset dar zioplesnis Mirkt

Visos mano nesamones baigesi tuo, kad masinos sona ibraukiau taip “stipriai” kad galima su geru poliroliu uzmaskuoti ŠypsenaLyg ir galiu sakyti - ismok vaziuoti Šypsena Alus

BUS DAUGIAU Taip Taip Kietas

Nesinervuok ir bus gerai,o ka rašo,tai lai anie rašo,matai kad visi šustrai važiuoja,tik patariu pasikeisk padangas kad visos žieminės būtų tai nebereikės ir čia berašinėti ir nervus gadintis.O jei toliau toks šaltis tai dar blogiau su universaliom bus važinėti.

Prieš porą dienų teko žiauriai bejėgiškai pasijust - greitis max. 5-10km/h, posūkis ant gryno ledo ir žiūriu, kaip š.ikna bando medį pasivyt… Blin, atrodo nors šok iš mašinos ir pakišk koją Cha cha, juk tik toks greitis, o suvaldyt neina… Gerai, kas gerai baigiasi… Liežuvis

Na visas tai buvo pirmus 3metus kol jaunas kietas krutas ir pedalas iki dugno, nesvarbu ,kad stabdziu ner, gyveni ir mokais, bet as nors kelininku niekad nekaltinau Cha cha del ko sako ,kad bobos geresnes vairuotojos maziau avariju padaro, na ,kad jos jas sukelia, o noredamas jos isvenkt padarai pats nesamone, tai ir pas tave tipo ne tavo kalte Cha cha na nesiparink bet nera mokinio be dvojkes, taip jau yra. nesakau ,kad as super driver nes tokiu vienetai ir tie milionus avariju padare!!! Labas

Taip Ir aš norėčiau iš tokių pasimokyt Labas

idomu kodel gala mete? Nekaltas

o kada nors buna kad masinos prieki meta? priekis buna tik vairo neklauso bet jo nemeta …