Koks jausmas, kai "gauni dovanų" savo auto? Šiandieninis nuotykis.

Viena is didesniu klaidu ziema - stabdziu minkymas. bobiskas refleksas - jei kas,kalti per stabdi. Dazniausiai tik pablogina situacija.

su abs galima minkyt, bet be jo galima ir prisizaist

Siaip jei ant galo prastesnes padangos tai nieko nuostabaus, kad apsisukai. Man irgi taip buvo kai tik pirma syki pasnigo sia ziema. Gerai kad neteko pinigines atverti, bet policininkai vazeve pro sali kreivai ziurejo. Tai nuo to laiko vazineju zymiai atsargiau ir mokausi taisiklingai stabdyti. Taip

man tai laabai patinka kauno snieguotos gatves Geraio ypac posukius isiminet beveik slystant. Siaip toki slydima buvo galima suvaldyt, taipkad neprosal butu kokioj aikstelej pasimokyt ŠypsenaO siaip kas rucnyka ivaldo tai galo uzmetima suvaldyt tampa vieni niekai. TIk ivaldyt nevisada pavyksta be pasekmiu Cha chaBet visiskai sutinku kad lakstyt nera ko, tik kad neatsispiriu pagundai Cha cha

Viena is priezasciu- toks padangu sudejimas.

Gerai Alus

Kartais atvirksciai Mirkt Uzblokavus ratus sustabdyt sukimasi.

bl kiek cia daug is WRC

Lietuva- WRC zeme Girtas Tūsas

Jo, kiek daug cia krootiaku, ne vienos avarijos gyvenime nepadariusiu. Jeigu kas yra ne vieno kart gyvenime uz vairo nesamones neiskretes, ar avarijos nepadares, tagul man dar karta pasako “vaziuoti ismok”. Laukiam.

As tai pora masinu ant stogo esu paguldes Kietas

Man tai nereikia rankinio.

shaunuolis pavarinejai krauja dziaugiames kad laimingai acargiai vairuokit

cia tokie samprotavimai buna tipo “profesionaliu” soferiu Juokiasi

tai tau gerai Cha cha

Na na neskiek paisalu kiek buve tokiu bajeriu dar ir rimtesniu su pasekmem per 13 meteliu vairavimo, kad dar tau nesisapnavo Cha cha, o gal tu manai kad cia mergelike raso Juokiasi nu matyt dar tu to nezinai, nesvarbu as vaikinukas tik situ niku naudojuosi, taip, kad ramiai vazinek ir kelininku nekaltink del savo zioplo vaziavimo Cha cha Labas

Na kad ant galo universalios padangos tai dar turėtum paskraidyti.Skūpus brangiai moka.Yra teke pabuwoti tokiose pan situacijosę,po to dėjau žiemines visas tai galas stabilus tapo slydimo atžvilgiu.Nes universalios prie minuso didesnio tas pats kas vasarinės,na mažai kuo skiriasi.

Su universaliom gale nieko cia keisto. Pas mane irgi priekyje naujos ir siauros ziemines, o gale platesnes ir universalios. Nereik ne 60km/h posukiuose slyscioja galas. Nevalytose mazose gatvelese ishvis linksma ne rankinio nereik. Gerai kai dar mazdaug to ir tikiesi. Teoriskai reiktu geresnes ant galo det, nesvarbu, kad auto varoma priekiu. Taip ir bandziau daryt, bet ishvis vaziuot neimanoma. Net is garazo iskilt problemos.

Jojo, vazinekit atsargiai, visi nagli kol savom kojom vaiksto. As irgi per 2 dienas vos 2 kartus i kelnes nepridejau Vakar ble autovezis lenke 1 juostoj stovincia masina, px kad sa antroj varau, tai teko ant zalios skiriamosios vejos pasisukinet, greitis ~80 Siandien Gel Vilko gatve nuo Baltupiu pasukau link Akropolio tai kai ejau skersas, jau galvojau pzdc bus nes ant posukio, ale kazkaip labai daug sniego ant kelio buvo, tai greit issitiesinau, greitis 70 Aisq padangos irgi galines viena sezona atvazinetos ant priekio uzdetos(protektoriaus ~60%) I da kazkaip jauciu mazesnes masinikes biski greiciau uznesa Ble gerai kai gerai baigias, acargiai Nekaltas

Per tokius vazinejancius skersom ir issivaizduojancius esa WRC pilotai ketvirtadieni vos neuzsimusiau. Aciu saugos dirzams. Vaziavau pro Aukstadvari i Vilniu ir kokiam 5-7km. uz aukstadvario, pamatau geru greiciu skersom is uz posukio pareinancia masina. Stabdziau iki paskutinio momento, bet kai supratau kad dursiu i sona pasukau i desine ir nulekiau nuo skardzio. Apsiverciau gal 5-6 kartus ir pasilikau ant stogo. Bulka po tiek stogu liko panasi i silke. Nei vienos sveikos kebulo dalies. Taigi ralistai darykit isvadas, jei nerupi savos gyvybes pamastykit bent apie kitus. P.S O del tautieciu kulturos tai is viso pakraupau. Is paskos vaziavo gal 5 masinos ir mate mano “pilotaza” kaip manot ar nors viena sustojo?