koks autobusas?


koks autobusas?

kiek suprantu aluplast nera stebuklas? prabangos nera,ar puse b? Valio. siaip projekto pradzia vakar buvo,jauciu tas butas remontuosis kokius 5metus su mano tempais ir tyngejimu Cha cha

plastikas languose kaip tik yra ubagiskumo pozymis Šypsena bet kadangi gyvenam ubagiskoje valtybeje plastikiniai laingai yra prabanga

cia koki buta? Apakęs

VIN’as>tobulas, tikro muziko komentaras Juokiasi Gerai. man nereikia nei pries nieka demonstruoti kazko,ko neturiu. nauji langai ir tiek. viras>87kv su autonomke Apkabinimas

tapetai neočen Ne

Cha cha cia viskas lupsis lauk,radiatoriai smeliuosis ir dazysis,bei vidu plausim,jauciu spyziu paliksiu. buto aukstis 3metrai,sienu nelyginsiu,paliksiu autentiskai kreivas,tik dazysiu,medines grindukes reikes obliuoti…zodziu,reikalu iki kaklo. o siaip tapetai net labai ocen,net labai labai,tik deja jie seni ir eis i kibira

kas cia? medelynas koks? Šypsena

issileidai pinigo?

dr> pajamiai kazka naujo ?

Q>palikYms Mirkt burtininks>su apdaila,idejimu ir palangem 2500lt 4vnt Nekaltas dar nejo i trasa balkoninis arkinis,reik lytu pasitaupyt dar Ufffanas kazkur 1500lt rhcpepper>basanaviciaus gtv

Autobusas MAN Taip

Cia sau tvarkais? Gerai

skelbiu.lt/skelbimai/7830569.htmljamk,rajons neblizgantis,bet uz zoknius geriau,bet paziurek kuom sildomas,duja yr Valio Taippeper>kaip ir taip,bet sakau ,geriausiu atveju po 5metu kazkas uzsibaigs

Tapetai geri Taip

skelbiu.lt/skelbimai/j-basanaviciaus-g-parduodamas-2-k-buta s-1930-m-7361846.htmlkaimynas pabludo,ana menesi 140klt buvo Juokiasi

87kv jau biski yra kur svecius pasikviesti. Šypsena

vieni neseniai pasilaiciuose pilnai irengta su baldais 2kambariu buta prakale uz 120klt nes skubiai reikejo parduot Apakęs

juokiasi draugai norvegai is plastiko dziungliu lietuvos komunalkese, kai pats pirkaus buta 2 langai jau buvo sudeti plastikiniai o kitus pasilikau medinius su geru sandarinimu Gerai bute ziema 23-24 silumos Gerai

magnum>zinok jauciu niekados nebepirkciau buto,kuris prijungtas prie monopolijos Nežinau. VIN’as>kur man iki taves turtolio,arba iki tavo drOugu norvegu Liūdnas. tik kaip tie ubagai vookieciai su plastiku isgyvena,jauciu irgi tavo draugai is ju juokiasi?..o gal tie draugai jobnuti,gal jie is visko juokiasi? Juokiasi