Kokius pratimus daryt?

Kokius pratimus daryt?

Kas zinot kokius pratimus reikia daryt norint atsikratyt svorio nuo koju ir shiknos?Cha cha

kalnu slidinejimasGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiLaimingasCha chaTaipTaipTaipTaip

Tai varysiu slidinetCha cha Bet namie ka reiktu daryt?

pritupymusCha chaNekaltasTaipGerai

siaip as toki yproti turiu: sededamas darbe ar prie kompoCha cha nesamoningai itempti slaunu raumenis, ir per diena tokiu pratimu padarau nemaziau 100ApakęsNekaltas…todel forma palaikau net sededamas prie staloTaipGerai

Kazkada begeriant su tokia chebryte vienas bachurelis ‘mestelejo’ siokia tokia uzuomina skirta vienai moteriskei…tipo kazkas apie tai jog jaunysteje jos uzpakalis buvo ‘didelis’…tai jinai atreze…"kai pradejau uzsiimineti analiniu sexu…staigiai visas svoris dingo"…nzn kiek tame tiesios…man paciam niekad nbuvo tokiu problemu,tad nemeginau…Cha cha…bet gali megint…Mirkt

nu cia tai jau nesamoneJuokiasi

tai as juk nesakau kad sitas budas veiksmingas…as tik pacitavau vienos moteries zodzius…daugiau budu nzn…nesidomiu tuo…Cha cha

tai gerai. PAlikim si buda merginomCha chaTaip

pritupimus, sokinek, pritupimus daryk GeraiGerai padeda…

cia tai geras
GeraiGerai

Pritupimai faktishkai nera sveikas sporto pratimas, geriausiai slidinejimas, begimas, dviraciu sportas, sportiniai shokiai bei aerobiniai pratimai…

O kuo pritūpimai blogai? Man tai pramoginių šokių šokėjas sakė, kad jie labai padeda nuo celiulito. Reikia padaryti apie 100. Aš kol kas padarau 40 ir po truputi didinu kiekį.
Beje, gal kas žinot kaip suploninti blauzdas? Nežinau

sexas kai tu virsuiCha cha nu tipo raitelisŠypsena

Per virvute sokinek. Ir pritupimus daryk. 100 per diena ir pamatysi rezultatus po menesiuko! nepamirsk sveikai maitintis!!! Mirkt Sekmes Cha cha

sveikai maitintis tai nieka nevalgyt cia taip vadinas ane/Šypsena

djbukis>>> blyn tu tikras gudragalvis!!! + pliusas tau!!!
taip reikia nieko nevalgytBaisu! tada subine vopshe dings!!! ir bus visi ptenkinti ir slaunu nebus!!! ir blauzdu!!!! vo cia tai kaifas! ironiska ar tikra??? Cha cha

siaip reiktu pradeti begioti krosus jie tau efektyviausi butuGerai ir aisku reiktu isbraukt is savo mitybos riebu maistaŠypsena

kokia cia tau ironipa kaip sakant uzsiiminek kas malonu ir nevalgyk ir nukris visos slaunys ir siknos