Kokius papuosalus paneles nesiojate dazniausiai?

Jeigu tu čia apie auksą,tai rimtai Liežuvis Gal kai būsiu 40+ ir nešiosiu,bent jau dbr nepatinka Nekaltas

taigi tikiu Juokiasi

sidabrine grandinele.Arba jokiu Mirkt

Nekenciu aukso todel mano visi papuosalai yra is sidabro… Šypsenair mano vaikinui pigiau atseina ir man geriau… Šypsenao siaip jei iteiktu auksini zieda ir pasipirstu, tai netekeciau… Liūdnaso va platina ar baltas auksas tai visai kas kita… Šypsena)

As auskarus ir ziedus nesiot megstu.Ir tik sidabrinius!

man labai patinka baltas auksas Taip Gerai bet visgi nesioju sidabara tik auskariukai auksiniai Flirtas

tik auksa, jis niekada neiseis is mados ir visada bus vertinamas Cha cha

SIDABRINIAI auskarai,ziedas ir grandinele ant rankos. Taip Taip Taip

pakakbukus ant kaklo Mirkt

zieda

nesioju ziedus … auksas nera megstamiausias papuosalas , taciau jo visiskai neatsisakau … Šypsena

auskariukai + ziedai + 2 apyrankes kuriu apskritai niekada nenusiimu Šypsenashiaip nešioju tik sidabra Gerai na dar visokius medinius karoliukus kartais Taip ir liaabai nemegstu visokiu blizguciu a la svarovskis ir pan. Veee

visada nešioju auskariukus Flirtasjei pamirštu įsivert tai kažkaip keista jaučiuos Nekaltasseniau visada turėdavau užsidėt apyrankes, dbr jų nebenešioju. ir visada būnu su vienu žieduku qrio net naktį nenusiimu. vnž qr aš ten ir jis. ir dar, visi papuošalai kuriuos turiu turi būti SIDABRINIAI, aukso neapkenčiu ;}}

man patynak papuosalaj su svarovskio ristalais Drovuso sejp tej visad nesioju auskarus ir ziedukus… o apyrankes tej derinu prie rubu Taip wat Liežuvis~~