Kokius papuosalus paneles nesiojate dazniausiai?

Nesioju auskarus ir ziedus tik is balto aukso

nemėgstu aukso, todėl nešioju tik sidabrinius auskarus ir žiedus Nekaltas

nesioju balto-geltono aukso suzadetuviu zieda su akutem, auskarus ir grandineje ant rankos (vakar nusipirkau, iki tol ant ranu nieko nesidedavau) Liežuvis

nešioju tik auskarus Laimingas (dažniausiai) šiaip sidabras labiausiai prie širdies Laimingas bet nešioju ir “bliekikes” iš ibero, man “bi” gražu Cha cha ten tokių originalių auskariukų būna… Flirtas

Nesioju grandineles ir ziedus sidabrinius Šypsena siaip patinka viskas is sidabro arba bent jau sidabro spalvos, bet ne auksiniai, aisku baltas auksas isimtis Šypsena

Dažniausiai sidabrinius papuošalus,žiedus,prie progos ir grandinėles.Bet neatsisakau ir auskariukų iš “Ibero”,nors ir metalas. Žvaigždė~

Kaip kada, kartais būna pusę metų nenusiimu kokios nors grandinėlės Cha chao dabar pvz neturiu nieko, išskyrus auskarą, nes dar gyja skylutė Šypsenakažkaip dabar parėjusi namo, turiu iškart nusiimti visus žiedus pakabukus, man jie trukdo Nekaltasva, o iš metalo labiausiai patinka sidabras, vien dėl to, kad jis baltas turbūt, auksiniai papuošalai dažniausiai guli nenešiojami Cha cha balto aukso dar neįperku Drovus

Nešioju grandinėles, kartais žiedukus kokius ar apyrankes. Patinka sidabras. Žvaigždė

Auksa…sidabra…bizuterija. Dazniausiai nesioju auskarus Šypsena

auskarus,pora zieduku etc. ;>

dowanotus Cha chana… siaip auskarus tik Mirkt o jei kokia proga, tai aisq, ir grandinele ar apyranke uzsidedu… esu alergiska pigiems metalams, ir esu nusistacius,kad auksas sendina, tad nesioju sidabra… Šypsena

as tai niekad nenusiemu ant kaklo ant odines juosteles pakabinto sidabrinio arkliuko (16to gimtadienio dovana), taip pat visad su sidabriniais auskarais (abu skirtingi,man taip labiau patinka Girtas ) ir du sidabriniai ziedai (dydelis arklys ir siaip, mano meiles dovanotas Apkabinimas )

auskarus

laaabai mekstu papuosalus-nesioju balto aukso"noskariuka"pora ziedu su topazais,keleta auskaru(nes pauglystej prisikvailiojau)o del metalu-mekstu auksa,bet neatsisakau ir kitu Šypsena

man tai svarbu kad masyvūs būtų Drovus

Auskarus,žiedus,pakabukus[bet tik kartais],derinu prie aprangos,šeip iš sidabro,nors auskarai visokie tinka,kad ir platsmasiniai Flirtas ,bet tik ne auksiniai Blogai Kietas

auksas per brangu.viskas aišku Juokiasi

Ne Juokiasi nepatinka Liežuvis

Turbūt lb arklius myli;]

jo jo… Nekaltas