Kokiu priemoniu imates siekdami apsaugoti savo AUTO ir AutoAudio?

Kokiu priemoniu imates siekdami apsaugoti savo AUTO ir AutoAudio?

pvz masina laikot aikstelej, maga nesiojates su savimi, nuimate vaira ???

na as sukisau nebloga signalizacija slapuka ir apsidraudziau nuo vagysciu. na o maga pasidariau isimama ("stalciu&quotMirkt ir nuemes galva padedu i "saugia" vieta. kas del aiksteliu tai seniau ten statydavau (kol signalizoko neturejau) bet jie neprisiima atsakomybes jeigu masina nuvarys nes teisme negalesi ka nors irodyt pries juos nebent esi pasirases su jais sutarti del saugojimo. vairo nuemimas nepades nieko nes vagim nuciohinus kad nera vairo jie savo atsines Cha cha o jo primontavimas sekundziu reikalas. na jei masina tikrai vertinga siulau draust o kas del mago tai nelaikyt jo paneleje kur jis skirtas o pasidaryt sava "bardacioka" i kuri ji padetum ir per langus nesimatytu nei bardacioko nei mago. kolonkes (gale) deda po dviguba panele. vienoje kolonkes o ant virsaus skuduras kad ju nesimatytu.

Bet jau ash tai patariu laikyti garaze.Nu garaza galima nebutinai nusipirkti galima tiesiog ishsinomoti,Arba galima gerai priklijuoti magnetola kad neishluptu kaip pas mano drauga taip priklijavo kad vagys neishlopo jos nu tik skitla kaires puses galiniu dureliu mazaji.Ir pavoge priekini stikla ir buvo prisisukes tukias kaukoles kur uzrakina duris ir tas nusuko ir dar mobilaus masinini pakroveja.

Gyvenu nuosavame name o masina palieku garaze, dar ijungiu signalizacija…
Bet kas svarbiausia, tai visa nakti pasiruoses, duot galvon bet kam, kas tik nores "paskolinti" mano aparatura Cha cha

Perpasakosiu istorija.
Vienas zmogus tarp sediniu (priekiniu), kiekvienai nakciau ten istatydavo peili. Viena ryta ateina ziuri dureles islaustos, niekas nepavokta, tik visas peilis buvo kruvinas…

o tokia panele su kojomis taip ishsabacintu kad ir pats to priklijuoto mago nebeishimsi

jei kokie narkoshos ar pikti pacukai nugirs garsiau muzika grojant

Cha cha cha Cha chaCha chaCha cha Dabar kilo klausimas, o jeigu per stipriai uzdubasinciau toki pagaves, kad nebeatgautu zado, idomu ar daug gauciau…

Geriausias pasiulymas tai vazinet su Ikarusu (-; Niu arba su tokia masina ant kurios px… pas mane ji net neuzsirakina (-; o magelis po sedyne. saugioj vietoj (-;

Na alaus daug gautum, o jei paruoditum kitiems, ta "PRETENDENTA", tai manau daugiau jam nereiketu Cha cha
Uzkastumeme tyliai ir tszz Aš nekaltas Cha cha

laikau aiksteleje

Hehehe pas mane super apsauga autosterioje nera masina baltos spalvos neplauta tai + yra siokia tokia signalizacija tai tikrai nemanau kad tureciau problemu su vagimis. Šypsena

A, nu jo- cia gerai, kai nera ko vogti- ramiau Šypsena
Beje- kiek kartu metuose plauni masina? Cha cha
Pazystu viena persona, kuri plauna du kartus (Pavasari ir Rudieni)
Šypsena

Na as tai laikau saugomam garze, atskiras pastatas, su sargu, su vartais, iejimas tik su leidimais, isejimas irgi su leidimais, na atrodo apsauga nepriekaistinga, joks svetimas zmogus nelabai ten ismukt galetu, bet viena diena atejes radau savo masiniuka be galinio lango, visas isdaustas ir bandyta viska vokti, bet matyt isijungus signalizacijai, vagisiai pabijiojo kad sargelis neatbegtu ir tepe mieles, ir tepe turbut i savo garaza, nes jeigu svetimi zmones nelabai ten ieina, tai kaip as manau tai buvo kaimynelio darbas Piktas Piktas Piktas

AS LAIKAU IRGI GARAZE TIK SARGAS MAN RODS DAZNAI MIEGA IVAZIUOJANT VELAI VAKARE REIK PAGAZUOT GERAI KAD PABUSTU IR SLADBAUMA PAKELTU O ISVAZUOJANT TIK ISSISUKU IR JAU SLADBAUMS VIRSUI. O PALIGDAMAS EIKSTELEIAR DAR KUR ISSIJAMU GALVUTE BET VISVIEN BAISU KAD NERASTUM PO TO BE STIKLO IR MUZONOKietasKietasKietas