kokios sveikateles?"

Woris>a biesas zino,berods mechanika siu metu produktas

Bandysiu ir as sest uz furos, paziureti koks tas furisto gyvenimas Šypsena

huntero>pas naujus korteles,o rodmenis apipisa su paprastu magnetu Cha cha

youtube.com/watch?v=9_w6losUBcY&feature=relateddar kazkoks gabalas yra “za spinoj dvadcat tonn, ja idu vdalnaboi” - geras, tik nerandu Cha cha o video simtais apie “dalnabojus” Apkabinimas

youtu.be/1-y6f0g5odk “I SMOKE POT 24 HOURS A DAY”

huntero, as nesiparinu, tiesiog man smagu preparuot tokius kaip Ruonis. Cha cha Metosi jis ant zmoniu, stengiasi irodyti kokie visi blogi, kad susidarytu kontrastas, koks jis pats geras. As ji padstrekaju, moraline vivisekcija yra cool dalykas. Cha cha O jei mane domintu jo nuomone apie mane, as elementariausiai jo to paklausciau, db kai jis cia neprasytas viduriuoja, tiesiog linksmina. Šypsena Tiesiog sportinis interesas atsirado, kai zmogus stengiasi irodyt, koks jis kietas, nors realiai man ant jo absoliuciai ir fataliskai PX. Cha cha

nu ir good Šypsena

youtube.com/watch?v=QwKXph82nqs&feature=relatedradau Gerai Gerai

plia Vau!gerai atsikirto Gerai…mandriu zodziu ispraude,intelektualas mat vashu Juokiasi…kiek juokyngai is salies ziurint,bet pareiskiu,kad pasid0du Žliumbia Juokiasi

pagulde ant menciu dr Juokiasi

nu bet kaip nepaguldys…inteletualus narkomanas pareiske,kad as jam PX…net fataliskai(geras zodis) Gerai Užsispyręs

Tai dabar supranti kaip as jauciuosi kai dizaineris pasake, kad as jam neidomus visiskai , ka rasau Žliumbia

tu jam neidomus…dar kaip nors isgyvensi…o ka man sneket…as jam PX…cia realiai net neturiu jokiu galimybiu tapt zmogum Užsispyręs

Sveikatos butu daugiau jei buciau kaip zmogus miegojas, bet uztai naujas rekordas, per 15h i lt is belgijos Cha cha pasirodo skodos patvarios masinos… Cha cha tik kazko dugnas 170km/h kai buvo virs 180… Cha cha

Bl, kaip vakar velykinio alaus ir vyno prisprogau Girtas gerai, kad nei samanės, nei degės neliečiau Cha cha

s8 Ufff Taip Gerai

Domo, nekoks rekordas Ne, be didesnio nei 15min sustojimo esu sustartaves kroatija - varsuwa Šypsena Geraio ka daugiau… disutacija permeciau akim su sypsena, smagu ai nenuobodu ant bangos Cha cha

a ko ne 530D