kokios sveikateles?"

Kokie jus cia artimi visi, dienorascius skaitotes vienas apie kito vidini pasauli Cha cha

taip iseina,kad “646” sveikuolis,nepucia,nevartoja amfos?..na tada sory,kad apjuodinau tave Apkabinimas Užsispyręs…kada prie progos uz zala pastatysiu “borjomi” litra Juokiasi[biteplius.lt/lt/2content.content_view_diary_other/2186726.1 22451-=(1913103824](http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_diary_other/2186726.122451-=(1913103824)cia irgi ne landyne Ne

Woris>nesusizavek jo sapalionem…nebent tave vylioja perpsektyva nudvesti kazkur landynei ,bunant visiskai vienisam ir nereikalingam Žliumbia

Gerai varot Gerai, statot cia is saves visokius vierchus, rasot istorijeles, o kai reik atsakyt uz zodzius, tik pshhhhhhh… ir neber Cha cha

vyriausias Cha cha Cha cha Cha cha Gerai

vakar su Armaniu isrisom vyriausia…pusmentis Blogai Cha cha

armanis dabar maziau pasakos apie nauju bnw ir range’u savinykus. nesakys, kur gyvena Liežuvis

Tai aisku, kad isskirtine landyne, neteko dar matyt, kad kas taip gyventu, tuo tikslu ir buvo pafotkinta ir pats isiamzinau ant bajerio. Aisku Ruonis noretu pasakyti, kad as tik po tokias vietas ir vaikstau, nes daugiau neturi kuo mane apjuodint ir apipletkint. Juokiasi Vietoj to, kad eitu su sunum kamuoli paspardyt, smirda prie kompo, knisasi po dienorascius kazkokius, kuriu ten dauguma parasyti tik ant bajerio, nes rasineti nesamones man visad patiko, o ruoniara nekantriai trypsi koja ir stengiasi kazka irodyt. Cha cha

dr002 - nesizaviu, tik matau panasumo i mano mastysena “kas yra laime” Mirkt o zaviuos as dabar - FUROM. tashkas Cha chared.: meluoju, dar tolimu reisu autobusais Cha cha

nakciau - ko tu parinies, aiskinies ir pan? MirktWORI - furom? Cha cha kas per fetishas? Cha cha

tu gal nesirupink ka man daryti su sunum…sunus isejo i akropoli,sian zuiki valgys …12val i pirteles,gamta,baseinas…esi “646” buvos tokioj istaigoj? Juokiasi

huntero - zaviuos ne seksualiai, o kaip vienu is norimu darbu. Moteris ir liks Moteris Mirkt

Woris>laime neapibreztas dalykas…va vienam laime tureti maza kambariuka,invalidumo pasalpa 600lt ir telika…man laime, apipletkinti “646” Juokiasi Apkabinimas

wori - Mirkt as ble jauciu noreciau siaip kaip pakeleivis isjudet i koki reisa po vakaru europa. paisai sau alu, dairaisi, p.izdielini. ir kaitini per salis…

huntero>bandysiu vasara i prancuzija pavaziuot ,siaip irgi va alutis,muzikyte gera…gal kokiu aipuonu vogtu gauc Juokiasi

dr002 - tu is musu laimingiausias snd Cha chahuntero - matai, o jei negertum dar to alucio + vairuotum, ****elintum ir muzona uzsileistum - ziu dar gauni 150 - 250 lt i diena Gerai [250 - cia jau ne LT firmoj dirbant]

wori - nea… nakui. galeciau buti kompanionas tik. neleisciau savo ****elinimu vadylai uzmigt dx laiko. na pakol paty alus nuverstu Cha chabet paciam isvaziuot dx laiko, tai nea…

svogeris pasistato koNpa,pasileidzia klipus,pas iveco tikrai gerai kala muzikyte,sako net nepajunti kaip pravaziuoji tuos km…susikuri sau gera darbo vieta ir gali gaz0t,tik tiek,kad mane ant miego velka ilgai vairuojant Cha cha

huntero - yra darbo laikas, negali “dx laiko” vairuot Mirkt dvi savaites - 90 valandu. siaip norma dienos 9 val, per savaite tik 2 dienas gali po 10 val. kas 4,5 privaloma bent 45min ilsetis. o po 9 vaziavimo turi buti 11 valandu NEJUDINAMA auto Mirkt taip, kad issimiegoti laiko per akis. Iveco Stralis, deze automatas? nes jei mechanas - su eurocargo ir crossway [busas] vaziavau, pas abu dezes *****os. italiZHkos Blogai

wori - na darbavomes prie Klp tame transp patikrinimo poste. tai nori nenori girdejau, kaip inspektoriai tikrina “saibas” ir 3.14sa baudas… Mirkt as turejau omeny ne istisini vairavima, o kad buni istisai issiroves kazkur… po kokia vakaru Europa gal ir px riedet, bet i rytus nakui, nekisciau nosies…