Kokios spalvos jūsų patalynė

Kokios spalvos jūsų patalynė

Juoda… Hmm… Gal ir grazu… Laimingas~

Mano tai pilka su baltom gelem… Linine…Minkstute…Ech, kaip gera…Girtas

Kaip fainai… Myliu~ Niam niam~

Pradžioje savaitės būna balta, o po to kažkaip vis keičia spalvą į juodą.
P.S. kojas kiekvieną rytą plaunuTaip

pas many kahzkokia zhydrom smuylkiom gelytiom, o pagalves su zhydrajs meshkiukaj. norechew juodos patalynes, wa =)

paklode tamsiai melyna o kaldra su pagalvytem geltonos su tamsiai melynai ornamentais - lova sexodromas Cha cha

Mano patalyne su laukiniais tigrais…rrrr…

Mano tamsiai melyna su geltomos zvaigzdutem, saulutem ir menuliukaisMirkt pati siuvauFlirtas

melyna su geltonais ornamentaisŠypsena

…su, kuria dabar uzsiklojus, tai yvairiaspalviu juosteliu…
da turiu tokia pavasariska…oranzine, zalia, geltona, melyna ir ten graziais rastais…bet vo dabar skalbykliai(sita mano megstamiausia)…da ten melynu, ruzavu yra…ai.

Pagrinde geltona, o siaip turi daug atspalviu geltonu Tūsas Tokia dryzuota… Niam niam

Jau ble klausymas,patalynę reikia keisti ir skalbti,todėl pas normalius žmonės ir patalynė būna skirtinga ir išviso,kas tau iš to kad tu suzinosi mano patalynės spalvą

Jau ble klausymas,patalynę reikia keisti ir skalbti,todėl pas normalius žmonės ir patalynė būna skirtinga ir išviso,kas tau iš to kad tu suzinosi mano patalynės spalvą

Krc lialku tema apie meskiukus ir zhydra spalvaKandaDaugiau nieko nesugalvojat?Gal dar barbiu modeliukais apsikeiskit?Bus smagiau blKandaCha cha

Mano, tai zalia Šypsena Laimingas Kokia patalyne, toks ir seimininkas Cha cha Cha cha…Dedu i kabutes Mirkt Sekmes! Labas Bye Šypsena Taip

melyna atlasineCha cha

Balta su burbulais spalvotais Cha cha

Tūsasmanishke tai irgi orandzine tik su baltom gelytem Gėlė Gėlė Tūsas

siaip jau taves niekas ir neprievartauja pasakyti ta patalynes spalva. ir cia kalausima kokia dabartiniu momentu tavo patalyne , o ne kokias is viso turi… Piktas