kokios smulkmenos 'velka' gyvenimą?

kokios smulkmenos ‘velka’ gyvenimą?

kokie smulkūs dalykai daro jūsų gyvenimą gražesni… ? garuojančios arbatos aromatas… ant veido krentančios snaigės… naktinis vilnius vairuojant automobilį… praeivio šypsnis… … …

Tai ,ka paminejai…ir visi panasus dalykai Girtas

klaikiai ■■■■■■ kai snaiges drimba ant veido Pavargęs o nafik isvis praeivio sypsniai reikalingi? Nekaltas

aš godus, man reik daugiau pavyzdžių Cha cha

Kada padarai ką gero, priverti kitą šypsotis ir po to išgirsti ‘ačiū’, o tada sakai, ‘ką jau čia, smulkmena’.

sest i automobili po sunkios darbo dienos, ir vakare vaziuot tuscia autostrada letai kokius 100km ir atgal klausantis geros muzikos, ivairias dainas, kurios primena skirtingus gyvenimo etapus/isgyvenimus Nekaltassportas britvos augintiniai mano Nekaltas

Gerai Taip

daug kas… Apkabinimas

neteisingas atsakymas Blogai sesk 2!

Hmm… nuo saves pridechiau Aprasojes (ir pilnas) alaus bokalas Algadienio rytas Shefo komandiruotes Prabudimas namie, o ne velniai zhino kur BaisuShashlyko kvapas Niam niamKubietishkas cigaras … na mazhdaug tokios smulkmenos ir mani “vezha” Girtas

Infiniti Myliu

vaikino sms pries miega apkabinimas po sexo rytine cigarete ir kavos puodelis zinia kad tu ne nescia Šypsena su draugais surukyta zole Šypsenair dar daug daug…

atsibudus ryte kavos puodelis Taip Taip Gerai Tūsas Kava

Moteris Alus Taurė Kietas Lūpos Gėlė Kava Tūsas

nice1 Mirkt

uzsirukyt cigarete issidrebus balkone,ziurint i lietu… Girtas

taigi salta,kai lyja Nežinau

kai važinėjant po naktinį vilnių be teisių nepagauna mentai… Nekaltas o iš tiesų, galimybė nemiegoti naktį žinant, kad ryte niekur nereiks eiti, pakelia iš bet kokios depresijos… Laimingas

wisiskai nesalta… Nekaltas Šypsena