Kokios receptu knygos ar zurnalai jums atrodo naudingiausi ir geriausi?

Kokios receptu knygos ar zurnalai jums atrodo naudingiausi ir geriausi?

Reiks paieskot tarp seses zurnaluCha chaTūsasAngelas

na man taj visaj patinka panelej rast visokiawsiu receptu…Skanumelis…veliaw kajp pasigamini…Šypsenapatarciaw paziuret ir pasigamint…Visuomet labaj skanus patiekalajNiam niamLaimingasCha cha
SKANAUSLabasLaimingas

Man tai labai patinka zurnalas "Kvieciu prie stalo" ir mano mociutes receptai Cha chaCha chaCha cha

kvieciu prie stalo Taip daug geru ir ivairiu receptu Gerai

Cha chaGerai

O man labiausiai patinka web-e ęsantys receptai - atsisėdai ir greitai radai ką tik nori.

Anksčiau ėjo tokia "Virtuvė", o dabar tai nieko neperku, nes nieko ten nėrNe. Dar turiu keletą knygų vokiškai.

Solidarizuojuosi su Zhuliku del Interneto.
Puiki priemone, kai turi koki egzotiska ingredienta ir galvoji, ka cia is jo pagaminus. Arba zinai patiekalo pavadinima, bet nezinai recepto.

Mociutes receptai irgi jega!

daug geru receptu tiek klasikos, tiek ivairiu egzotisku yra senose knygose, taip pat uzsienio literaturoje. Is lietuvisku zurnaliuku, nieko "kvieciu prie stalo", nors daznai ten esantys receptai yra gana vartotojisko pobudzio, na o norintiems ko nors imantresnio ten nalabai ka rasi…

Per BBCPrime rodo laidą "Ready steady cook" - profesionalūs virėjai per trumpą laiką iš gana paprastų ingredientų gamina įdomius, kartais įmantrius patiekalus.
Toks malonus kontrastas po Robertuko su jo vegetom…

Psl. internete: " http://www.bbc.co.uk/food "

Nr1 zurnalas apie maista… turiu 2 m susirinkus virtuves.iki siol naudoju.

be to turiu 4 stoooooras knygas su graziais graziais paveiksliukais apie maista. labai liuksiski leidiniai.

Pagal mane tai receptu knyga turetu buti su aishkiais paaishkinimais ir nuotraukom,kad suprastum kaip daryti ir kaip turetu atrodyti…Tiesiog gera Gerai SHRARGALKA !

"Virtuve" buvo liuks zurnalas. Turiu visus numerius, gaila, kad ‘uzsilenke’…