Kokios nuomones?


Kokios nuomones?

JBL GT3 390lt ar apsimoka?

jei su ratu tai gal… Girtas

nu man prie s-90 jaustusi?

atrodo ispudingai… ypac su ratu Girtas

pamirskit jus ta rata Cha cha man rimtai reik apsisprest

prei philips woox centro pasijunges draugas 100watt bachka jbl, taj patikek, o jej tinkama vietele randi taj vapse…

“nu man prie s-90 jaustusi?” Tavo S-90 nesigirdes Cha cha

Kiiiieeek ten Watų? Apakęs

Duomenys butu tokie, kad pompuoja tikrai gerai. Sio modelio maximumas yra net 1800W, o rimciausias nominalas 250W. Siaip yra info netgi internete, per google galima rasti. As ir pats netikejau, kad gali but toks maximumas (1800W), kol neisitikinau. Pardavejas va ka sako… nu nzn antradieni turbut as ji nusipirksiu jei tevai leis, o kai nusipirksiu… Niam niam

Keista, kad nominalas net ~7 kartus mazesnis uz max… Gal as nepakankamai apsisvietes aparaturos srityje Nekaltas

man irgi keistai atrodo, bet zinau, kad jo per akis man bus

man atrodo pas elektronikus reiketu kreiptis atsakytu jie geriau

kreipiaus, bet tyli Nekaltas

1800w, gal ir atlaikys, labai trumpalaikius pikus, (jei zemas ilgesnis tai dinamika tikrai isvers), seip nerealus tox galingumas, tai beveik trys arkliai, ar bent isivaizduoji???, realus jo galingumas apie100-300 rms, nemanau , kad daugiau galios jam reiketu duot, gaila gi superst nebloga rupora, seip vizualiai sunku pasakyti, jei deze kokybiskai padaryta ir sonai negroja, tai uz 400lt apsimoketu imt, as savo cervin vega, mano daryta suba pardaviau uz 550lt, su darbo ir medziagu aprasymu, bei dezes ir dinamiko duomenimis ir schemomis, kala irgi ispudingai, nors galia apie 200w, zmogui patiko dezes konstrukcija, mat jis pirko su “zinovu”

yessss! Jau ryt jis dauzysis pas mane Niam niam

aparatas Baisu Gerai

blt pasirodo mano stiprekas sudu ***** yra ir nixuja negroja :confused: Shito subo vos 1/5 ishnaudoja Veee

reik naujo stipriako Šypsena

o tas ratas nuo kokios auto? Šikšnosparnis